Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Latvijas kamaniņu izlasei ceturtā vieta arī junioru PK trešajā posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas kamaniņu izlasei ceturtā vieta arī junioru PK trešajā posmā
Gints Bērziņš. Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji sestdien Kalgari trasē Kanādā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa junioriem trešā posma komandu stafetē, atkārtojot pirmajos divos etapos sasniegto.

Latvijas izlasē startēja Ieva Elīna Vītola, Ģirts Bērziņš, kā arī Mārtiņa Bota un Roberta Plūmes divnieks. Sacensībās triumfēja Vācija, kurai sekoja Krievija un ASV, bet Latvija no uzvaras atpalika par 0,924 sekundēm. Amerikāņiem latvieši zaudēja vien nepilnu desmitdaļu un kopumā vadošajiem konkurentiem bija daudz tuvāk nekā Leikplesidā notikušajos pirmajos divos posmos.

Sacensībās startēja deviņas izlases. Pēc vietas trijniekā stabili brauca Austrija, tomēr tās divnieks neilgi pirms finiša piedzīvoja kritienu.

Tāpat sestdien notika arī junioru meiteņu sacensības, kurās gan stipra vēja dēļ tika aizvadīts tikai viens brauciens. Šeit 13. vietu starp 26 dalībniecēm izcīnīja Sigita Bērziņa, par 0,654 sekundēm atpaliekot no uzvaru guvušās austrietes Hannas Prokas. Viņai nieka 0,028 sekundes zaudēja 14. vietu ieņēmusī Vītola, bet 16. pozīcijā palika Anda Upīte.

Kā zināms, posms sākās piektdien, kad Bērziņš trešajā etapā pēc kārtas izcīnīja otro vietu jauniešu konkurencē, no uzvaras šoreiz atpaliekot vien 0,017 sekundes, bet divnieku ekipāžu sacensībās junioriem piektajā vietā starp astoņiem sportiskajiem duetiem bija Bots un Plūme.

Junioru Pasaules kausa sezona turpināsies pēc mēneša ar etapu kamaniņu sportā maz izmantotajā Sanktmoricas trasē, kas būs arī Eiropas junioru čempionāts. Kopā šosezon junioru Pasaules kausā būs seši posmi, šoreiz sportistiem neviesojoties Siguldā.