Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Insbrukā startēs visi labākie Latvijas kamaniņu braucēji

Insbrukā startēs visi labākie Latvijas kamaniņu braucēji
Ulla Zirne
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. novembrī, Austrijas pilsētā Insbrukā sāksies četrdesmit pirmā Viessmann Pasaules kausa sezona kamaniņu sportā. Uz Insbruku ir devušies visi Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases dalībnieki, kā arī virkne junioru.

Insbrukas trasē, kur janvārī tika aizvadīts Pasaules čempionāts kamaniņu sportā, sezonu sāks Andris un Juris Šici, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, Inārs Kivlenieks, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, Kristaps Mauriņš, Kristers Aparjods, Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode, kā arī juniori Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Anda Upīte un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Pieaugušo izlase uz Insbruku dodas gandrīz taisnā ceļā no Dienvidkorejas, kur tika aizvadīta divas nedēļas gara treniņnometne Olimpiskajā Phjončhanas trasē. Izlases treneris Kaspars Dumpis norāda, ka sezonas galvenais mērķis ir Olimpiskās spēles un Viessmann Pasaules kausa pirmajos posmos sportisti vēl uz maksimumu neies: “Sportistiem ir pašiem vēl iekšējā atlase priekš Olimpiskajām spēlēm, tādēļ viņi varbūt arī mēģinās uz visu, bet mazi eksperimenti vēl notiks visas sezonas garumā, un izskatās, ka iespējams vajadzēs vēl kaut ko izmēģināt arī treniņos pašās spēlēs, jo pilnīgas skaidrības vēl nav.”

Treneris atzīst, ka treniņnometnē neizdevās izdarīt visu iecerēto fiziskajos treniņos, jo ļoti daudz enerģijas paņēma kamanu sagatavošana, tādēļ šobrīd galvenais uzdevums ir turpināt strādāt un to izlīdzināt, lai sezonas otrajā pusē būtu vislabākā fiziskā kondīcija. Izlase 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu mājvietā atgriezīsies februāra sākumā, kad katram sportistam būs iespēja veikt vēl sešus treniņu braucienus Olimpiskajā trasē.

Mūsējo gaitām trasē arī šajā sezonā būs iespējams sekot līdzi tiešraidē Lattelecom televīzijā, kanālā Best4Sport TV, kas skatāms visās Lattelecom televīzijas platformās, tai skaitā internetā un aplikācijā Shortcut.lv. Kanāls Best4Sport TV atrodams Lattelecom Interaktīvajā TV – kanālā Nr. 403 un Lattelecom Virszemes TV – kanālā Nr. 33.

Raidlaiki sestdien, 18. novembrī, būs no 11:25 līdz 16:20 pēc Latvijas laika, kad uz starta stāsies sievietes un divnieku ekipāžas, bet svētdien, 19. novembrī, no 11:10 līdz 13:55, kad sacentīsies vīrieši, un no 14:40 līdz 15:45, kad norisināsies komandu stafetes sacensības.

Informāciju sagatavoja
Sandra Grosberga
LKSF sabiedrisko attiecību speciāliste

     [+] [-]

, 2017-11-14 16:56, pirms 11 mēnešiem
Būs interesanta cīņa par iespēju startēt olimpiādē. No vīriem Korejā treniņos vislabāk gāja Kivleniekam. Mazākās izredzes tikt trijniekā, kas brauks uz olimiādi, šķiet, ir Dārzniekam. Rozītim joprojām vājš starts, bet atsevišķi labi braucieni. Aparjodam vairs negāja tik labi kā pavasarī. Dāmām jaunā Vītola var pacīkstēties ar Aparjodi par trešo vietu komandā. Divniekos Putins/Marcinkēvičs ir ļoti ātri startā. Ja veiksies ar braukšanu, varbūt var pakonkurēt par ceļazīmi uz olimpiādi (divi divnieki varēs braukt uz Koreju).

Korejas treniņu rezultāti (mūsējie brauca D grupā): fil-luge.org

Tev jābūt autorizētam,