Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Mauriņš kļuvis par kamaniņu izlases menedžeri, Arhipovs palīdzēs ar fizisko sagatavotību

Ints Megnis
Ints Megnis

Mauriņš kļuvis par kamaniņu izlases menedžeri, Arhipovs palīdzēs ar fizisko sagatavotību
Kristaps Mauriņš
Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Sportista karjeru noslēgušais Kristaps Mauriņš kļuvis par Latvijas kamaniņu sporta izlases menedžeri, kamēr ar fizisko sagatavotību sportistiem vasarā palīdzēs Mihails Arhipovs, kurš pēdējos gados strādājis skeletona izlasē.

Mauriņš nespēja kvalificēties Phjončhanas olimpiskajām spēlēm un martā pēc sezonas beigām pavēstīja par karjeras beigām. Tagad federācija oficiāli apstiprinājusi, ka Mauriņš kļūs par Latvijas izlases menedžeri. Līdz šim šādu amatu pildīja Maija Tīruma, tomēr viņa šobrīd ir pirmdzimtā gaidībās. Mauriņš turpmāk gan kā menedžeris organizēs izlases izbraucienus, gan palīdzēs sportistiem ar gadu gaitā iegūtajām un noslīpētajām zināšanām trases treniņos.

Pirmdien, 14. maijā, Latvijas kamaniņu sporta izlases atlēti ne tikai parakstīja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) līgumus par treniņu darba atbalsta finansējumu, bet arī uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai, aizvadot pirmo dienu treniņnometnē kopā ar kamaniņu saimē jauno, bet visiem pazīstamo, pieredzējušo un talantīgo fiziskās sagatavotības treneri Arhipovu, kurš ar kamaniņu braucējiem strādās visu vasaru.

Kā vēsta federācija, gandrīz visi Latvijas izlases atlēti pagājušajā sezonā sasnieguši labus un izcilus rezultātus, lai arī šajā sezonā varētu turpināt pilnveidot savas profesionālās sporta gaitas LOV sastāvā.

Februārī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Latvijas kamaniņu braucēji palika bez ļoti augstiem rezultātiem. Augstākās bija sestās vieta divnieku sacensībās brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, kā arī komandu stafetē.

Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā esošie kamaniņu sportisti:

1. Ulla Zirne;
2. Kendija Aparjode;
3. Elīza Cauce;
4. Andris Šics;
5. Juris Šics;
6. Inārs Kivlenieks;
7. Kristers Aparjods;
8. Oskars Gudramovičs;
9. Pēteris Kalniņš;
10. Kristens Putins;
11. Imants Marcinkēvičs;
12. Riks Kristens Rozītis;
13. Anda Upīte;
14. Gints Bērziņš;
15. Mārtiņš Bots;
16. Roberts Plūme.

Izmantotie resursi:
Ar LOV līguma parakstīšanu uzsākta gatavošanās...