Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Siguldā notiks kamaniņu sprinta PK finālposms

Siguldā notiks kamaniņu sprinta PK finālposms

Latvijas kamaniņu sportisti Soču spēlēs
Foto: Ilmārs Znotiņš, olimpiade.lv

Kamaniņu sports 2016/2017

Starpsezona 2017

Starptautiskā Kamaniņu federācija (FIL) informē, ka 2017-2018 sezonas sprinta Pasaules kausa finālposms risināsies Siguldas trasē.

Ātrajā formātā sacensības notiks vīriešiem, sievietēm un vīriešu divniekiem. Pagājušajā sezonā bija trīs šādi posmi (Vinterberga, Pārksitija, Sigulda). Jaunajā sezonā gaidāmi četri (Kalgari, Leikplesida, Lillehamere, Sigulda), par trijiem posmiem bija zināms jau iepriekš, bet tagad apstiprinātas arī 27.-28. janvāra sacensības Latvijas trasē. Tādējādi vienā sezonā pirmoreiz notiks četri sprinta posmi.

Sprinta formāts tika ieviests 2014-2015 sezonā un pērn debitēja arī pasaules čempionātā. 2017. gada sprinta pasaules čempionātā uzvarēja austrietis Volfgangs Kindls, amerikāniete Erina Hemlina un vācu divnieks Tobiass Vendls / Tobiass Arlts, savukārt no mūsējiem augstāko vietu ieguva Andris Šics / Juris Šics (7.). Kamaniņu sprints vēl nav iekļauts olimpisko spēļu programmā.

27.-28. janvārī Siguldā notiks arī Pasaules kausa pēdējais posms kamaniņu sporta olimpiskajās disciplīnās. Pasaules kausa sezona šoreiz beigsies ātrāk, jo 9.-25. februārī Dienvidkorejā risināsies ziemas olimpiskās spēlēs. Kā zināms, 2014. gada olimpiskās spēlēs Latvijas kamaniņu braucēji startēja ļoti veiksmīgi - Andris Šics / Juris Šics izcīnīja bronzu, tāpat uz trešā pakāpiena nokļuva arī stafetes komanda.

Izmantotie resursi:
fil-luge.org

  -1 [+] [-]

, 2017-06-09 01:05, pirms gada
Jābrauc divniekus skatīties, saldi puikas

     [+] [-]

, 2017-06-28 12:32, pirms 11 mēnešiem
Sveiki mani brāļi Kristū

Mans vārds ir Mrs CLODI MIREILLE dzimis 03/16/1962 St. Remy Francijā, bet kādu iemeslu dēļ man bija jābūt avantūrists. Iemesls, kāpēc es rakstu jums ir šāds: es gribētu iet caur savu kanālu, lai labdarības savā departamentā. Tā ir dāvana, kaut kādā veidā, un tas sasniedz summu 1,8 miljoni eiro. Es lūdzu jūs, lai dotu ausi uz manu priekšlikumu, jo es paļaujos uz savu labo gribu, un arī pareizu šo fondu izmantošanu šim darbam.

Tātad, ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu, lai iegūtu plašāku informāciju.

mireille_clodi@hotmail.com

Fraternally.

Tev jābūt autorizētam,