Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Cauce, Šici un Dārznieks uzvar Latvijas čempionātā kamaniņu sportā

Andrejs Siliņš

Cauce, Šici un Dārznieks uzvar Latvijas čempionātā kamaniņu sportā
Elīza Cauce
Publicitātes foto

Ar Latvijas čempionātu piektdien, 2. martā, Siguldā noslēgusies 2017./2018. gada sacensību sezona kamaniņu sportā. Čempionu tituli Elīzai Caucei, Artūram Dārzniekam un Andrim Šicam/Jurim Šicam.

Vīru konkurencē labākais laiks pirmajā braucienā Ināram Kivleniekam, kurš ļoti labi veica lielāko daļu trases arī otrajā braucienā, taču pieļāva kļūdu pirms beigām. Abu braucienu summā I. Kivlenieks par 0.175 sekundēm piekāpās Artūram Dārzniekam, kurš veica divus stabilus braucienus un otro reizi karjerā izcīnīja Latvijas čempiona titulu. “Vietējās sacensībās katru gadu mēs braucam visi ļoti tuvu viens otram. Ir arī bijis tā, ka pēc otrā brauciena pakāpjos no otrās uz sesto vietu,” komentē A. Dārznieks. Bronza Kristeram Aparjodam, kuram uzvara starp junioriem.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē pārliecinoši labākie abos braucienos bija brāļi Andris un Juris Šici, kuri otrās vietas ieguvējus Oskaru Gudramoviču/Pēteri Kalniņu apsteidza par 0.247 sekundēm. Uzvarētāji pēc finiša atzina, ka sacensībās Latvijā vienmēr ir motivācija sevi parādīt ne tikai ārzemju skatītājiem, bet arī vietējiem: “Latvijas čempionāts ir svētki, kad visi kamaniņu braucēji sanāk kopā un mēs redzam ne tikai tos, ar kuriem kopā startējam Pasaules kausa posmos, bet arī jaunos. Tās ir emocijas par to, ka kaut kas nāk arī aiz mums.” Bronzas godalga Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam.

Arī dāmu konkurencē labākā abos braucienos Elīza Cauce, tuvāko sekotāju Kendiju Aparjodi apsteidzot par 0.693 sekundēm. Ulla Zirne pirmajā braucienā uzrādīja piekto labāko laiku, taču otrajā braucienā uzlaboja savu rezultātu par gandrīz trīs sekundes desmitdaļām un pakāpās uz 3. vietu. “Ir neliels gandarījums, gribējās nobraukt labi priekš līdzjutējiem un savas mājas trases. Ar šādu rezultātu Eiropas čempionātā es būtu bijusi ļoti apmierināta. Tagad pierādīju, ka varu nobraukt un kamana beidzot iet, viss ir kārtībā,” sacensības komentē E. Cauce, kurai šis ir jau sestais Latvijas čempiones tituls.

Junioru divvietīgo ekipāžu konkurencē 1. vieta Mārtiņam Botam/Robertam Plūmem, 2. vieta Artūram Gruzdulim/Viktoram Nahodkinam, 3. vieta Eduardam Šēvicam-Mikelšēvicam/Lūkasam Krastam. Starp juniorēm uzvara Elīnai Ievai Vītolai, sudrabs Andai Upītei, bet bronza Sigitai Bērziņai.

Jauniešu “A” konkurencē labākais Gints Bērziņš, otrais Lūkass Krasts, trešais Eduards Šēvics-Mikelšēvics, bet starp jaunietēm uzvara Zanei Kalumai, sudrabs Frančeskai Bonai, bronza Justīnei Maskalei. Starp divvietīgajām ekipāžām uzvara Viktorijai Ziediņai/Selīnai Elizabetei Zvilnai, sudrabs Kasparam Rinkam/Oskaram Bondarenko.

Starp jauniešiem “B” uzvara Fēliksam Grantiņam, sudrabs Vitālijam Jegorovam, bronza Artūram Jelaginam, bet meiteņu konkurencē 1. vieta Viktorijai Ziediņai, 2. vieta Dārtai Tilanei, 3. vieta Martai Robežniecei.

Jauniešu “C” kategorijā labākais Gustavs Krasts, sudrabs Arkādijam Skleinovam, bronza Uldim Jaksebogam, bet starp meitenēm 1. un 2. vieta attiecīgi Leldei Pāķei un Agnijai Bogdanovai.

Informāciju sagatavoja
Sandra Grosberga
LKSF sabiedrisko attiecību speciāliste

  +1 [+] [-]

, 2018-03-02 20:40, pirms gada
Jocīgi ka neieliek pilnu rezultātu tabulu. Apraksts ir viena lieta , bet kuriem interesē šis sporta veids ,gribas redzēt visus dalībniekus un rezultātus.

  +1 [+] [-]

, 2018-03-02 20:40, pirms gada

     [+] [-]

, 2018-03-03 10:29, pirms gada
FUNS rakstīja: Jocīgi ka neieliek pilnu rezultātu tabulu. Apraksts ir viena lieta , bet kuriem interesē šis sporta veids ,gribas redzēt visus dalībniekus un rezultātus.
Cerams, ka Sandra Grosberga izlasīs šo un turpmāk pratīsies.