Rastorgujevs otrs ātrākais slēpojumā un 18. finišā, J.Bē dzen depresijā konkurentus (32) 20.01.2018 16:41

Šodien Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā Antholcā aizvadīta 12.5 kilometru iedzīšana vīriešiem. Andrejs Rastorgujevs, kurš startēja no 14. pozīcijas, slēpoja ļoti ātri, taču šaušanā pieļāva piecas kļūdas un atkāpās uz 18. vietu. Uzvaru izcīnīja Juhanness Tinness Bē, kurš startēja no pirmās pozīcijas un konkurentiem, Martēnu Furkadu ieskaitot, neatstāja nekādas cerības, sašaujot visus 20 mērķus.

Oficiāli: Ziemeļkorejas sportisti drīkstēs piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs 20.01.2018 15:47

LETA--AFP. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) sestdien apstiprināja Ziemeļkorejas sportistu dalību februārī gaidāmajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.

Melbārdim un Dreiškenam piektā vieta PK pēdējā posmā, tautieši sestie un astotie (19) 20.01.2018 15:45

Vācijas trasē Kēnigszē risinās pasaules kausa Pēdējais posms bobslejā, kas ir pēdējās sacensības pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Šodienas divnieku mačos startēja arī trīs Latvijas ekipāžās. Oskars Ķibermanis / Matīss Miknis, Oskars Melbārdis / Daumants Dreiškens un Uģis Žaļims / Intars Dambis finišēja attiecīgi piektajā, sestajā un astotajā vietā.

Brāļi Šici un Gudramovičs/Kalniņš iekļūst pieciniekā, Aparjodei 10. vieta Pasaules kausā (2) 20.01.2018 15:37

LETA. Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode sestdien Lillehammerē izcīnīja desmito vietu Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā, astotajā, posmā, ar savu karjerā labāko rezultātu PK iesildoties Eiropas čempionātam, kas jau pēc nedēļas risināsies Siguldā. Tikmēr Ulla Zirne ierindojās 13.pozīcijā, kamēr Elīza Cauce ieņēma 15.vietu, visām trim latvietēm kvalificējoties svētdien gaidāmajam Sprinta kausam.

Pieci soda apļi Bendikai liedz dalību masu startā, uzvara Dālmeierei (11) 20.01.2018 14:57

Antholcā (Itālija) Pasaules kausa izcīņas 6. posmā biatlonā 10 kilometru iedzīšanā sievietēm uzvarēja Laura Dālmeiere (Vācija). Otrā vieta Dorotejai Vīrerei (Itālija), bet labāko trijnieku noslēdza Darja Domračeva (Baltkrievija). Baiba Bendika šaušanā kļūdījās piecas reizes un sasniedza 31. vietu, kas neļāva kvalificēties masu startam.

Bendika un Rastorgujevs ar labām izredzēm iedzīšanā (28) 19.01.2018 23:37

Latvijas biatlonistiem Baibai Bendikai un Andrejam Rastorgujevam sestdien Antholcā (Itālija) starti iedzīšanas sacensībās Pasaules kausa izcīņas 6. posmā biatlonā. 10 kilometru iedzīšanai sievietēm starts plkst. 14:15 pēc Latvijas laika, Bendika startēs 16. 12.5 kilometru iedzīšana vīriešiem plkst. 16, Rastorgujevs startēs 14. Svētdien norisināsies sacensības distancē ar kopējo startu.

SOK komisija no Krievijas potenciālo olimpiešu saraksta izslēdz 111 sportistus (6) 19.01.2018 23:30

LETA. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) ekspertu komisija no Krievijas potenciālo Phjončhanas olimpisko spēļu dalībnieku saraksta izslēgusi 111 sportistus, kuri nav atbilduši iepriekš SOK noteiktajiem kritērijiem.

Vasiļjevs izcīna ceturto vietu Eiropas čempionātā (11) 19.01.2018 20:58

LETA. Latvijas talantīgais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Krievijas galvaspilsētā Maskavā izcīnīja ļoti augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Noslēdzošajā posmā Netlaus astotais (8) 19.01.2018 18:38

Eiropas kausa noslēdzošajā posmā, kas norisinājās Īglsas trasē Austrijā, Krists Netlaus ierindojās astotajā vietā. Nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ sportisti aizvadīja tikai vienu braucienu.

Parabobslejists Brants kļūst par Eiropas čempionu (2) 19.01.2018 18:06

LETA. Latvijas parabobslejists Alvils Brants piektdien Austrijas trasē Īglsā triumfēja Pasaules kausa sestajās sacensībās, paralēli arī kļūstot par Eiropas čempionu.

Priedulēnai septītā vieta PK pēdējā posmā (20) 19.01.2018 17:55

Vācijas trasē Kēnigszē risinās Pasaules kausa astotais posms, kas ir pēdējās sacensības pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Sieviešu sacensībās dāmas cīnījās ar sniegu, kas no debesīm nāca biezā slānī. Sacensības tika pārtrauktas, anulējot nepabeigtā pirmā brauciena rezultātus. Tas tika pārcelts un notika - Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna pirms otrā brauciena ieņēma astoto vietu, savukārt summā finišēja septītā.

Rastorgujevam 14. vieta, Bricis ārpus simtnieka, uzvar ātrais J. Bē (46) 19.01.2018 16:38

Pēdējā Pasaules kausa posmā pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs stāvus nesašāva divus mērķus un sprintā ierindojās 14. vietā. Par uzvarētāju kļuva norvēģis Juhanness Tinness Bē. Oskars Muižnieks bija 73., kamēr Ilmārs Bricis ar četrām kļūdām ierindojās 101. pozīcijā.

Dukuri uz pjedestāla Kēnigszē, PK tituls diskvalifikācijas dēļ iet secen (123) 19.01.2018 14:59

Vācijas pilsētā Kēnigszē šodien aizvadīts pēdējais Pasaules kausa skeletonā 8. posms. Martins Dukurs pēdējā posmā pirms olimpiskajām spēlēm ieguva otro vietu, bet Tomass ieguva trešo pozīciju. Martinam gan neizdevās iegūt kopvērtējuma zeltu, jo IBSF Martinam atņēma Sanktmoricā iegūtos 200 punktus.

Nāciju kausā Lillehammerē godalgas Kivleniekam un Gudramovičam/Kalniņam 19.01.2018 14:22

Lillehammerē, Norvēģijā piektdien aizvadītas sezonas pirmspēdējās Nāciju kausa sacensības pirms nedēļas nogalē gaidāmā 8. Viessmann Pasaules kausa posma. Labākie latviešu rindās Inārs Kivlenieks, kuram sudrabs, bet Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam zelts.

Latvijas duets Ipolito un Džonss pieticīgi debitē Eiropas čempionātā 19.01.2018 12:45

Krievijas galvaspilsētā turpinās Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Latvijas ledus deju duets Aurēlija Ipolito / Malkolms Džonss debijas reizē parādīja pieticīgu sniegumu un nekvalificējās garajai daļai. Vīriešu trešās labākās īsās programmas īpašnieks Deniss Vasiļjevs (Latvija) šovakar uzstāsies plkst. 20.26.

Rastorgujevam, Muižniekam un Bricim starts sprintā Antholcā (13) 18.01.2018 23:28

Antholcā (Itālija) ar 10 kilometru sprintu vīriešiem piektdien turpināsies Pasaules kausa izcīņas 6. posms biatlonā. Sprinta sacensībām pieteikti Andrejs Rastorgujevs (2. starta numurs), Oskars Muižnieks (69.) un Ilmārs Bricis (102.). Sacensību sākums plkst. 15:15 pēc Latvijas laika.

Ņikitina netiek uz EČ garo programmu, īsajā daļā Zagitova pārspēj Medvedevu (8) 18.01.2018 17:55

Krievijas galvaspilsētā sācies Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Latvijas sieviešu daiļslidošanas sezonas līdere Diāna Ņiitina šodien demonstrēja īso programmu un nostartēja neveiksmīgi un ierindojās vien 36 pozīcijā. Galveno favorīšu cīņā junioru pasaules rekordiste Alīna Zagitova apspēlēja pieaugušo pasaules rekordisti Jevgeņiju Medvedevu. 19. janvārī plkst. 20.26 mūsu Deniss Vasiļjevs uzstāsies garajā programmā.

Bendika olimpiskajām spēlēm tuvojas lieliskā formā un izcīna 16. vietu (38) 18.01.2018 16:32

Lieliski pēdējo Pasaules kausa posmu pirms februārī gaidāmajām olimpiskajām spēlēm sākusi latviešu biatloniste Baiba Bendika, kura Antholcā, Itālijā, ar vienu kļūdu šaušanā izcīnīja 16. vietu sprintā. Trešo reizi Pasaules kausa karjerā sprintā triumfēja norvēģiete Tīlira Ekhofa.

Bendikai starts sprintā Antholcā (19) 18.01.2018 00:45

Ceturtdien Antholcā (Itālija) ar 7.5 kilometru sprintu sievietēm sāksies Pasaules kausa izcīņas 6. posms biatlonā, kas būs pēdējais pirms Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm. Sprintā ar 24. starta numuru distancē dosies Baiba Bendika. Sacensību sākums plkst. 15:15 pēc Latvijas laika. Vēl šī posma programmā iedzīšana un masu starts.

Siguldu apmeklēs Zviedrijas olimpiskās komitejas pārstāvji (2) 17.01.2018 17:09

23.janvārī Siguldā viesosies Zviedrijas Olimpiskās komitejas pārstāvji, lai klātienē novērtētu olimpisko spēļu sacensību kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā rīkošanas iespējas Latvijā, vēstīts Latvijas Olimpiskās komitejas mājaslapā.