Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Ledus trašu zvaigznes un karaļi Siguldā pulcēsies 9. martā

Jānis Celmiņš

Ledus trašu zvaigznes un karaļi Siguldā pulcēsies 9. martā
Martins Dukurs
Foto: Scanpix/Sweden

Sestdien 9.martā risināsies gadskārtējais sezonas noslēguma pasākums Siguldā, kurā piedalīsies mūsu labākie skeletonisti, bobslejisti un kamaniņu braucēji. ”Ledus trašu zvaigznes un karaļi Siguldā” –tāds nosaukums dots pasākumam, kas sāksies 9.martā pulksten 12.10 ar starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas prezidenta Ivo Feriāni uzrunu.

Siguldā paredzēts gan Latvijas čempionāts kamaniņu sportā, tāpat Bindera/Arčera kauss bobslejā divniekiem, paraugbraucieni skeletonā un jauktā stafete. Tie gan nebūs vienīgie sportiskie pasākumi Siguldā. Bērni varēs izmēģināt pabraukt ar īstu bobu starta estakādē, būs arī īpaši pavāru braucieni, tāpat ledus trasi līdzīgi kā Crashed Ice mačos veiks Armands Tripāns.

Kā viens no šova elementiem – sabiedrībā pazīstami cilvēki brauks ar lāpstām, būs arī skatāma bobsleja un skeletona muzeja ekspozīcijas izstāde. Labam garastāvoklim spēlēs grupa Colt, būs dažādas atrakcijas, ēdināšana un viss grandiozais pasākums beigsies ar balli-karnevālu Siguldas pilsētas centrā 18.00.

Īpašs vilciens – „kamanu ekspresis” no Rīgas uz Siguldu dosies 10.37 un 11.48.

Ieeja pasākumā – bez maksas un ikviens laipni gaidīts sezonas noslēgumā. Tā būs lieliska iespēja klātienē tikties ar mūsu sportistiem, aprunāties ar viņiem un beigās arī nobraukt ar bobu vai Vučko pa Siguldas ledus trasi.

Bobslejā un skeletonā sezona bijusi ļoti veiksmīga. Martinam un Tomasam Dukuriem dubultuzvara pasaules kausa kopvērtējumā, Martins uzvarējis astoņos no deviņiem pasaules kausa izcīņas posmiem, ieskaitot panākumu jaunajā olimpisko spēļu trasē Sočos. Tāpat veiksmīga arī bobsleja sezona – mūsu jaunais pilots Oskars Melbārdis kļuvis par uzvarētāju kombinācijā, bet divnieku un arī četrinieku vērtējumā bijis otrais pasaules kausa kopvērtējumā. Vairākas reizes kāpts arī uz goda pjedestāla, ieskaitot trešo vietu divniekos un uzvaru četriniekiem olimpiskajā Soču trasē.

Izmantotie resursi:
bobslejs.lv

     [+] [-]

, 2013-02-28 13:13, pirms 7 gadiem
looti gribās aizbraukt, ceru, ka darbā algu samaksās un varēs aizmaukt palūrēt mūsu valsts lepnumu

     [+] [-]

, 2013-02-28 21:46, pirms 7 gadiem
amurs.007 rakstīja: looti gribās aizbraukt, ceru, ka darbā algu samaksās un varēs aizmaukt palūrēt mūsu valsts lepnumu
novēlu, lai tev izdodas tikt 9.03. uz siguldu

     [+] [-]

, 2013-03-01 08:27, pirms 7 gadiem
Žēl, ka LTV šo pasākumu nerādīs.... vismaz kaut kādu daļu. Ne jau visiem ir iespēja tikt uz Siguldu. Laikam nekad nebeigšu par to brīnīties, brīvdienās vieni vienīgi atkārtojumi, bet interesantu pasākumu, kas notiek tepat, parādīt nevar. Skaidra lieta, ka problēma naudā un visvisādās atļaujās, tomēr kaut kā dīvaini....