Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Prūsis: "Par šodienu abām ekipāžām - piecinieki"

Andrejs Siliņš

Prūsis: "Par šodienu abām ekipāžām - piecinieki"
Sandis Prūsis
Foto: Dmitrijs Suļžics, f64
Bobslejs, PČ bobslejā 2013 3. un 4.brauciens divniekiem
1. Francesco Friedrich 4:22.78  
5. Oskars Melbārdis +1.47  
18. Oskars Ķibermanis +4.82  

Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis pēc pasaules čempionāta noslēguma divnieku ekipāžām sarunā ar LTV7 pauda gandarījumu par sasniegto rezultātu un norādīja, ka pēdējo braucienu abas mūsu ekipāžas aizvadījušas teicami.

Jau vēstījām, ka Oskara Melbārža ekipāža ieņēma 5. vietu, bet Oskara Ķibermaņa divnieks pasaules čempionātu noslēdza 18. pozīcijā.

"Oskars [Melbārdis] šodien nobrauca ļoti labi, būtībā abas ekipāžas brauca labi," pēc sacensību noslēguma LTV7 sacīja Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis. "Prieks arī par mazo Oskaru [Ķibermani], ka spēja noturēties labāko divdesmitniekā. Par šīs dienas sacensībām abām ekipāžām varu ielikt pieciniekus, Melbārdim par vakardienu - četrinieku. Prieks, ka pirms četrinieku sacensībām [nākamnedēļ] ir labi apgūta trase."

"Grūti pateikt, kāpēc neslīdēja Zubkovam, bet viņš nebija tāds vienīgais," sacīja Prūsis, pieminot arī to, ka sacensību komisija neesot visu kontrolējusi tā, kā to prasa noteikumi. Iepriekš protesta vēstules esot iesnieguši amerikāņi un krievi, taču nekas neesot mainījies.

  +1 [+] [-]

, 2013-01-27 14:03, pirms 7 gadiem
Frīdriham 5+
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2013-01-27 14:52, pirms 7 gadiem
SC Karalis simeks rakstīja: Vācieši ir gļēvuļi un krāpnieki! DSQ visām vācu ekipāžām! Mūsējie malači ,ka cīnījās par spīti šo farsam,ko radīja gļēvie friči!
ko tad vācieši darīja?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2013-01-27 16:12, pirms 7 gadiem
vieni noteikumi visiem- vāciešiem DSQ