Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Diskvalificētais Vojevoda aicina krievu bobslejistus Phjončhanā startēt zem Georga karoga

Diskvalificētais Vojevoda aicina krievu bobslejistus Phjončhanā startēt zem Georga karoga
Aleksejs Vojevoda un Aleksandrs Zubkovs
Foto: Reuters/Scanpix

Krievijas Valsts Domes deputāts Aleksejs Vojevoda, kurš kā stūmējs 2014. gada olimpiskajās spēlēs Sočos izcīnīja zeltu, bet nesen saņēma diskvalifikāciju, aicinājis krievu bobslejistus nākamā gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startēt zem Svētā Georga karoga.

Latvijā Georga lentītes visplašāko rezonansi ik gadu iegūst 9. maijā, jo kļuvušas par neatņemamu Uzvaras dienas svinību sastāvdaļu. Pirmsākumi šim simbolam meklējami 20. gadsimta sākumā, bet plaši atjaunots Vladimira Putina pirmās prezidentūras laikā.

"Es izveidotu Svētā Georga karogu un ar to izdekorētu mūsu komandu ar Svētā Georga lentītēm. Kāpēc ne?" savu versiju Krievijas sportistu startēšanai olimpiskajās spēlēs, no kurām Krievija kā delegācija diskvalificēta, piedāvāja Vojevoda. Bijušais bobslejists šīs krāsas skaidro kā uzvaras un drosmes simbolu, kas varētu pacelt Krievijas olimpiešu garu pēc tam, kad tiem aizliegts piedalīties spēlēs zem sava valsts karoga.

37 gadus vecais Vojevoda Sočos bija Aleksandra Zubkova stūmējs gan divniekos, gan četriniekos, abās disciplīnās uzstādot jaunus Soču trases rekordus un izcīnot zeltu. Pēc Krievijas diskvalificēšanas divniekos teorētiski pie bronzas vajadzētu tikt Oskaram Melbārdim un Daumantam Dreiškenam, bet četriniekos zelta godalgām vajadzētu nonākt uz Melbārža, Dreiškena, Arvja Vilkastes un Jāņa Strengas kakliem.

Vojevodam gan aizvien pieder citi tituli - 2011. gada pasaules čempions, divniekos, 2008. gada pasaules bronzas ieguvējs divniekos, 2006. gada olimpiskais vicečempions četriniekos un 2010. gada olimpiskās bronzas ieguvējs divniekos.

Izmantotie resursi:
https://www.sports.ru/others/skiing...

Slēpts komentārs: SteveDavis

  +5 [+] [-]

, 2017-12-20 11:49, pirms gada
Vojevoda laikam domā ka neviens nezin ka tā ir PSRS simbolika - visi stulbi, mēs gudri Ļoša - aizej varbūt ielaid kādu Djušas kokteili vēnās, varbūt vieglāk paliks, izskatās ka ar Soču kokču bijis par maz!

  +4 [+] [-]

, 2017-12-20 11:53, pirms gada
Ja ja..un katram pedina lentu kolorado vaboles krasa

  +1 [+] [-]

, 2017-12-20 11:54, pirms gada
sandis444444 rakstīja: Vojevoda laikam domā ka neviens nezin ka tā ir PSRS simbolika - visi stulbi, mēs gudri Ļoša - aizej varbūt ielaid kādu Djušas kokteili vēnās, varbūt vieglāk paliks, izskatās ka ar Soču kokču bijis par maz!
PSRS bija aizliegta cara laika simbolika.

  +6 [+] [-]

, 2017-12-20 12:09, pirms gada
Nu ko tik pieticīgi, sarkano karogu, sirpi ar āmuru un ppešku ap kaklu un aidā okupēt kārtējos kaimiņus.Debīla valsts, debīla tauta.

  +6 [+] [-]

, 2017-12-20 12:13, pirms gada
Pat viņu urlu ķēniņš atzīst, ka ir problēmas ar dopingu, bet paši urlas neparko nespēj pieņemt to, ka viņi var būt pie kaut kā vainīgi.Nožēla, vainas apziņa un pieticība šitiem neļaudīm vispār nav pazīstama.Tas ir ārprāts, reāls ārprāts.

  +4 [+] [-]

, 2017-12-20 12:19, pirms gada
Lielummānija un izskalotas smadzenes tai tautai.

  +1 [+] [-]

, 2017-12-20 12:36, pirms gada
Zem varavīksnes karoga šitādi drīkst tikai startēt
Slēpts komentārs: SteveDavis

  -3 [+] [-]

, 2017-12-20 13:00, pirms gada
sandis444444 rakstīja: Vojevoda laikam domā ka neviens nezin ka tā ir PSRS simbolika - visi stulbi, mēs gudri Ļoša - aizej varbūt ielaid kādu Djušas kokteili vēnās, varbūt vieglāk paliks, izskatās ka ar Soču kokču bijis par maz!
Tā ir PSRS simbolika tādā pat veidā kā Ugunszīme -Fašistiskās Vācijas

  +1 [+] [-]

, 2017-12-20 14:01, pirms gada
SteveDavis rakstīja: Tā ir PSRS simbolika tādā pat veidā kā Ugunszīme -Fašistiskās Vācijas
Ja tu būtu vairāk interesējies par vēl kaut ko, nevis tikai ''karoti, kas iebāž mutē ēdamo'', tad zinātu, ka patiesība nav viengabalaina.Kāškrusts ir daudzu tautu simbolikā, kā nu kura to izmanto, jau ir cita saruna, bet tas nepieder tikai Nacistiskajai Vācijai.Fašisti savukārt bija Itālijas dučes Musolīni piekritēji, bet padomju laiku ''karote'' jau sabarojusi miljonus ar puspatiesībām un meliem neatgriezeniski vismaz n-tās paaudzes uz priekšu.

     [+] [-]

, 2017-12-20 14:45, pirms gada
norcha 172 rakstīja: Ja tu būtu vairāk interesējies par vēl kaut ko, nevis tikai ''karoti, kas iebāž mutē ēdamo'', tad zinātu, ka patiesība nav viengabalaina.Kāškrusts ir daudzu tautu simbolikā, kā nu kura to izmanto, jau ir cita saruna, bet tas nepieder tikai Nacistiskajai Vācijai.Fašisti savukārt bija Itālijas dučes Musolīni piekritēji, bet padomju laiku ''karote'' jau sabarojusi miljonus ar puspatiesībām un meliem neatgriezeniski vismaz n-tās paaudzes uz priekšu.
Jāpiekrīt ka kļūdijos ,vienmer jaucu fašistus ar nacistiem .Par to arī atvainojos . Bet es savā komentāra neteicu ka es uzskatu Ugunzīmi par Nacisma simbolu ,tāpat kā neuzskatu Georga lentīti par PSRS . Un man paliek šķērmi ap dūšu ja cilvēki to dara .Mans komentārs bij jauztver Nevis- Gan viens un otrs ,Bet gan - ne viens ne otrs