Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0
Autors: Jānis Innuss

Ozols arī beidz karjeru

Bobslejista karjeru nolēmuši beigt 30 gadus vecais pilots Gatis Gūts gan viens no labākajiem Latvijas stūmējiem 33 gadus vecais Jānis Ozols, apstiprināja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.

Tādējādi no komandas, kas februārī piedalījās Turīnas olimpiskajās spēlēs, nākamajā sezonā nestartēs jau trīs sportisti - agrāk par netrenēšanos gaidāmajā sezonā jau bija paziņojis vēl viens stūmējs Mārcis Rullis.


"Viņš [Gūts] man to pateica apmēram pirms trīs nedēļām. Es gan biju gaidījis ātrāk," sarunā teica Prūsis. "Es sapratu, ka viņam nav motivācija. Viņš neredz perspektīvu."

Kā atklāja Prūsis, Gūts, visticamāk, paliks bobslejā un varētu trenēt junioru komandu.

2006.gada Turīnas Olimpiādē Gūts ar stūmēju Intaru Dīcmani divnieku sacensībās ieņēma 20.vietu. Savukārt Ozols Turīnas olimpiskajās spēlēs, startējot Jāņa Miņina četriniekā, izcīnīja desmito vietu.

Tādējādi ir zināms, ka nākamajā sezonā Pasaules kausa posmos gan divnieku, gan četrinieku sacensībās startēs piloti Jānis Miņins un Mihails Arhipovs.

"Jāmeklē jauni "džeki", jo šobrīd izlasē trenējas 14 cilvēki, no kuriem seši vispār nav redzējuši ne kamanas, ne ledu," saka Prūsis.

Latvijas bobsleja izlase šonedēļ aizvada treniņnometni Ventspilī, kur no 26.jūlija līdz 8.augustam paredzēta vēl viena treniņnometne.

Ja Latvijas izlasei būs pietiekams finansējums, tā oktobrī varētu doties uz Norvēģiju, kur notiktu jau treniņi bobsleja trasē. Ja neizdosies atrast finansējumu, oktobra beigās vai novembra sākumā plānoti treniņbraucieni Siguldas trasē.

www.delfi.lv

, 2006-07-12 10:59, pirms 13 gadiem
a kaads tolks vinjiem tagad braukt.... Miņinam ar Arhipovu sava "banda" pie tam vinji ir jauni un perspektiivi... ta ka pareizi vien dariija...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja