Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

SOK pieprasa, lai Zubkovs un vēl desmit krievu sportisti atdod olimpiskās medaļas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

SOK pieprasa, lai Zubkovs un vēl desmit krievu sportisti atdod olimpiskās medaļas
Aleksandrs Zubkovs. Foto: AP/Scanpix

LETA. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pieprasījusi bijušajam bobsleja pilotam Aleksandram Zubkovam un vēl desmit krievu sportistiem atdot 2014. gada Soču olimpisko spēļu medaļas, vēsta aģentūra "RIA Novosti".

Soču Olimpiādē iegūtās godalgas ieprasīts atdot Zubkovam un citiem bobslejistiem Aleksandram Vojevodam, Aleksandram Kasjanovam, Aleksejam Puškarevam, Ilviram Huzinam, slēpotājām Jūlijai Ivanovai, Jūlijai Čekaļevai, Anastasijai Docenko un hokejistēm Gaļinai Skibai, Annai Šibanovai un Innai Djubaņukai.

SOK norāda, ka šie sportisti atzīti par vainīgiem antidopinga pārkāpumos.

Pēc Zubkova diskvalifikācijas Soču olimpiskajās spēlēs zelts bobsleja četriniekos līdz ar to pienākas Latvijas pilota Oskara Melbārža ekipāžai ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Jāni Strengu un Arvi Vilkastu, kamēr Melbārdim un Dreiškenam būtu jāsaņem arī bronza divniekos, taču pagaidām gan vēl Latvijas sportisti godalgas nav saņēmuši.

SOK pagājušā gada decembrī piesprieda diskvalifikāciju visai Krievijas Olimpiskajai komitejai, kas tai liedza piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Tiesa, Krievijas sportisti varēja startēt zem neitrāla karoga, bet uz viņu formastērpiem bija uzraksts "Olympic Athlete from Russia" jeb "Olimpiskais sportists no Krievijas".

  +1 [+] [-]

, 2018-12-17 12:04, pirms 4 mēnešiem
Medaļu tak nav , sen jau lombiķī un piķis nodzerts 🤣🤣

  +1 [+] [-]

, 2018-12-17 12:16, pirms 4 mēnešiem
Esmu diezgan drošs arī par Tretjakovu! Nu nebija viņš tīrs ..

  +1 [+] [-]

, 2018-12-17 12:44, pirms 4 mēnešiem
Zagļi!

  -1 [+] [-]

, 2018-12-17 14:03, pirms 4 mēnešiem
Man jautājums par slēpotājām kādas medaļas viņām jāatdod ?Ja zelta tad viss ir pareizi ,bet ja runa ir par sudrabu un bronzu ,tad OS čempions arī var iet uz pastu ja jau dopingotāju varēja uzvarēt

  +2 [+] [-]

, 2018-12-17 14:29, pirms 4 mēnešiem
SteveDavis rakstīja: Man jautājums par slēpotājām kādas medaļas viņām jāatdod ?Ja zelta tad viss ir pareizi ,bet ja runa ir par sudrabu un bronzu ,tad OS čempions arī var iet uz pastu ja jau dopingotāju varēja uzvarēt
Dzelžaina loğika. Man jautājums, vai tu to nopietni?

  -2 [+] [-]

, 2018-12-17 15:32, pirms 4 mēnešiem
Subaars rakstīja: Dzelžaina loğika. Man jautājums, vai tu to nopietni?
Ja ņem vērā to faktu ka pārsvārā uzvar mūžīgie skandināvu asmātiķi ,kuri rij dopingu ,bet tikai ar ārsta zīmi ,tad kaut kas sistēmā nav labi . bet jautājums paliek kas tas ir par sportistu kas var vinnēt dopingotāju ?

     [+] [-]

, 2019-01-05 22:54, pirms 4 mēnešiem
SteveDavis rakstīja: Ja ņem vērā to faktu ka pārsvārā uzvar mūžīgie skandināvu asmātiķi ,kuri rij dopingu ,bet tikai ar ārsta zīmi ,tad kaut kas sistēmā nav labi . bet jautājums paliek kas tas ir par sportistu kas var vinnēt dopingotāju ?
Tiešām jokains jautājums. Pašsaprotami, ka ir sportisti, kas arī tīri esot var uzvarēt dažu labu ripu rijēju - kas tur tāds neiespējams? Radikāls, bet tomēr piemērs: Tu varētu rīt un rīt ripuļus, bet to pašu Oskaru bobos neuzvarētu, pareizi? Nu tad!
Tieši tāpēc jau krieviņi šmaucās, ka bija vājāki un kā redzams ar visu to dažbrīd kādu nespēja uzvarēt, jo kamēr viens laboratorijā maisa urīnu, cits kačājas.