Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Beķerniecei piektā vieta jaunatnes monobobsleja sacensībās

Ints Megnis
Ints Megnis

Beķerniecei piektā vieta jaunatnes monobobsleja sacensībās
Loreta Beķerniece (pirmajā rindā trešā no kreisās) starp citiem sportistiem pēc sacensībām Sanktmoricā. Foto: Ģirts Kehris

Jaunā Latvijas sportiste Loreta Beķerniece piektdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnījusi piekto vietu "Omega" Jauniešu seriāla sacensības monobobslejā.

Beķerniece pēc pirmā brauciena bija trešā, turklāt otro braucienu sākusi vēl labāk, tomēr neizdevās sekmīgi izbraukt trases atslēgas vietu - "zirga pakava" virāžu -, kādēļ neieguva lielāku paātrinājumu trases lejasdaļā. Braucienā uzrādītā piektā vieta lika atkāpties uz šo pozīciju arī divu braucienu summā.

Latvietes sniegumu slavēja arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis, uzsverot, ka Beķerniece ir ļoti talantīga: "Mūsu sportiste veica divus ļoti labus braucienus, attīstīja labu ātrumu trasē, bet vienkārši nepaveicās ar atslēgas vietas izbraukšanu. Ja nebūtu šī nelielā kļūda, nešaubos, ka Latvijai būtu medaļa," teica Ekmanis.

Meiteņu konkurencē uzvarēja Viktorija Čerņanska no Slovākijas, kamēr starp puišiem labākais bija Kventins Sanzo no Lihtenšteinas. Starp puišiem Latviju pārstāvēja divi jaunieši, kuri ir teju divus gadus jaunāki par pārējiem konkurentiem - Mārtiņš Ozols ieguva 19. vietu, bet Gustavs Ekmanis bija 20. pozīcijā. Viņi abi bija priekšā tikai konkurentam no Brazīlijas.

Izmantotie resursi:
Jauniešu seriāla sacensībās Beķerniece izcīna...

     [+] [-]

, 2019-02-16 09:58, pirms 5 mēnešiem
Laikam tie daži normāli noformētie raksti no šī autora bija kaut kāds izņēmums...