Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

EK otrajā posmā Lillehammerē Bērziņš/Kaufmanis ieņem 14. vietu

EK otrajā posmā Lillehammerē Bērziņš/Kaufmanis ieņem 14. vietu
Ralfs Bērziņš trasē
Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latviešu bobsleja pilots Ralfs Bērziņš duetā ar stūmēju Dāvi Kaufmani ieguvuši 14. vietu Eiropas kausa otrā posma sacensībās bobslejā divniekiem.

Šoreiz, atšķirībā no pirmā posma sacensībām, stūmēja pienākumi tika uzticēti Dāvim Kaufmanim, kurš pilota Ralfa Bērziņa kamanās nomainīja Māri Priekuli.

Latvieši pirmajā braucienā startu iestūma 5,10 sekundēs, finišā ar rezultātu 52,48 sekundes uzrādot 13. rezultātu. Arī otrajā sacensību braucienā Bērziņam/Kaufmanim identisks starta laiks, tomēr brauciens nedaudz lēnāks - 52,73 sekundes, kas lika summā atkrist uz 15. pozīciju. Latviešiem starta ieskrējienā attiecīgi piektais un septītais ātrākais starta laiks pa braucieniem.

Otro posmu pēc kārtas par pārliecinošu sacensību uzvarētāju kļuva Šveices pilots Klemenss Brahers, kuru iestūma bijušais šveiciešu vecmeistara Beāta Hefti viens no stūmējiem Mikaēls Kuonens. Otro vietu ieņēma vācietis Benets Buhmillers, savukārt uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa vēl viens vācietis - Kristofs Hafers.

Izmantotie resursi:
IBSF - International Bobsleigh and Skeleton...

     [+] [-]

, 2017-11-12 13:43, pirms gada
prieks,ka rumāņiem beidzot kkas sakarīgs parādījies pēc Istrates...

     [+] [-]

, 2017-11-12 13:46, pirms gada
Skatos, ka Bērziņš šodien apsteidzis Vrba. Un arī vakar tikai dažas vietas viņam zaudēja. Šodien ar Kaufmani labākajiem startē zaudētas 5-8 simtdaļas, nav tik traki.