Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Kristaps Kotāns kļuvis par IBSF Parasporta komitejas vadītāju

Ints Megnis
Ints Megnis

Kristaps Kotāns kļuvis par IBSF Parasporta komitejas vadītāju
Kristaps Kotāns (no labās) un Latvijas parabobslejists Alvils Brants
Foto: Christopher Reeves/Park Record

Latvietis Kristaps Kotāns ievēlēts par Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) Parasporta komitejas vadītāju, kamēr citās komitejās iekļuvuši Sandis Prūsis, Rodžers Lodziņš un Filips Bernadskis.

Kristaps Kotāns ar māti Vitu ilgstoši trenējuši Latvijas parabobsleja izlasi, bet viņa brālis Normunds Kotāns bija atbildīgais par trasi Soču un Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Tagad Kristaps Kotāns ne tikai ievēlēts par vienu no astoņiem locekļiem IBSF Parasporta komitejā, bet arī kļuvis par tās vadītāju.

Tikmēr Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis kļuvis par Sporta komitejas bobslejā biedru, kur ir arī tādi zināmi kādreizējie bobslejisti kā Renē Špīss, Pjērs Lidērs un Kristofs Langens. Tikmēr Rodžers Lodziņš kļuvis par biedru skeletona Materiālu komitejā, bet Filips Bernadskis strādās Medicīnas komitejā.

Komiteju biedri apstiprināti pagājušajā nedēļā notikušajā IBSF Izpildkomitejas sanāksmē, kas jaunajā sastāvā kopā sanāca pirmoreiz. Zīmīgi, ka pirmoreiz vēsturē Izpildkomitejā ir arī latvietis, jo šovasar tajā tika apstiprināts Mārtiņš Dambergs.

Izmantotie resursi:
First meeting of newly elected IBSF Executive...