Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Kaufmanis piedzīvo vēl vienu kritienu Altenbergā, četriniekos triumfē Kanāda

Tomass Neuss Lucs
Tomass Neuss Lucs

Kaufmanis piedzīvo vēl vienu kritienu Altenbergā, četriniekos triumfē Kanāda
Dāvis Kaufmanis. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Eiropas kausa izcīņas pirmajā posmā bobslejā četriniekos Altenbergā triumfējusi Kanāda, tomēr Latvijas komanda ar četrinieku debitantu Dāvi Kaufmani priekšgalā atkal piedzīvojusi kritienu.

Divu braucienu summā uzvarēja kanādietis Kristofers Springs ar savu komandu, kas vācu pilotu Maksimilanu Ilmanu summā apsteidza par 0,02.sekundēm. Trešajā vietā ar dalītu laiku vēl divi vāciešu piloti Hans Peters Hanighofers un Jonass Janušs - plus 0.42 sekundes.

Dāvis Kaufamanis kopā ar Reini Nunguru, Regnāru Kirejevu un Ivo Danu Kleinbergu ierindojās 13.vietā, veicot tikai vienu braucienu. Iepriekšējā dienā Kaufamanim divniekos bija 17. rezultāts, jo pirmajā braucienā arī tika piedzīvots kritiens. Arī sestdien kritiens četriniekos, tas šoreiz piedzīvots 13.virāžā.

Latvijas izlases treneris Eiropas kausos Jānis Skrastiņš : ”Ko tur lai saka, Altenberga ir Altenberga, krituši ne tādi vīri vien. Visus nedēļu Dāvis turējās, bet mači ir mači, sasprindzinājums, nervozitāte, un katru dienu pa kritienam, šoreiz iznāca 13 virāžā, viņam jau pirmie mači kā pilotam tādā līmenī četriniekos. Tagad jau dodamies prom uz nākamo posmu Īglsas trasē, pēc tam jau būs arī pasaules junioru čempionāts Sanktmoricā, vēl gaidām pievienojamies Emīlu Cipuli pēc atlabšanas no Covid 19. Tā jau mači šodien bija interesanti, kanādieši otrajā braucienā izrāva uzvaru, malacis Springs, kaut viņam pašam te visādi gājis senāk, pat ar smagiem kritieniem.”

Kanādiešu uzvara ir nedaudz negaidīta, Springs neaizbrauca uz pasaules klausa kārtējo posmu Vinterbergā, bet gan piebrauc Altenbergas trasi pasaules čempionātam, kamēr viņu līderis Džastins Kripss šonedēļ startē Vinterbergā. Uzvaru Springs ar savu komandu tiešām izrāva otrajā braucienā, savulaik viņam te tieši četriniekos bija smags kritiens Pasaules kausā, pēc kura slimnīcā nonāca trīs no četriem komandas dalībniekiem, ieskaitot pašu pilotu. Vēlāk pat vienu sezonu Springs izlaida mačus Altenbergā, bet nu atkal sekmīgs starts un uzvara četriniekos Eiropas kausa izcīņā.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/davi...

     [+] [-]

, 2021-01-09 14:21, pirms 3 nedēļām
Hmm,interesanti,kā tad Kaufmanis neskaitījās kontaktpersona,ja kolēģis Cipulis saslima?
Domāju,ka tikai no PK blices saķēra....

     [+] [-]

, 2021-01-09 14:25, pirms 3 nedēļām
Ekk, tik labi sāka sezonu, bet Altenberga galīgi neveiksmīga. Šķiet, ka šis posms deva atbildi uz jautājumu, kuri trīs mūsu divnieki startēs pasaules čempionātā.

Ļoti vājš starta ieskrējiens šodien. Čaļi nosēdušies? Šodien gan nestūma Lindenblats, kurš, izskatās, ir gandrīz desmitdaļu ātrāks par pārējiem.

     [+] [-]

, 2021-01-09 14:26, pirms 3 nedēļām
ice F-1 rakstīja: Hmm,interesanti,kā tad Kaufmanis neskaitījās kontaktpersona,ja kolēģis Cipulis saslima?
Domāju,ka tikai no PK blices saķēra....
Kuš, kuš...