Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Ķibermanis: "Kāpēc gan šosezon nevarētu uzvarēt?"

Andrejs Siliņš

Ķibermanis: "Kāpēc gan šosezon nevarētu uzvarēt?"
Oskara Ķibermaņa un Matīsa Mikņa ekipāža. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
Bobslejs, PK 18/19. Divnieki bobslejā 1.posms. Sigulda
1. Francesco Friedrich 1:39.97  
2. Oskars Ķibermanis +0.42  
7. Ralfs Bērziņš +1.05  

Pēc otrās vietas izcīnīšanas Pasaules kausa pirmajā posmā Siguldā bobsleja divnieku sacensībās Oskars Ķibermanis pauda prieku par sasniegto rezultātu, taču norādīja, ka rezerve palikusi un centīsies to izmantot rītdien paredzētajā otrajā posmā.

"Kopumā ir viss kārtībā, pirmajā braucienā bija kļūdas lejasdaļā un rezerve rītdienai palika. Likās, ka būšu vairāk satraucies, bet viss bija kārtībā, loti labi tiku galā," pēc otrās vietas izcīnīšanas sacīja Oskars Ķibermanis, kurš startēja kopā ar stūmēju Matīsu Mikni. "Rīt varbūt slidas pamainīsim, jāuziet augšā, parunāsim, kur varētu vēl pielikt. Ralfs labi pakāpās, prieks, ka viņš saņēmās. Man, kļūstot par pirmo pilotu izlasē, nekas nav mainījies."

"Pārējās sacensības pienes ūdeni Siguldai - organizatoriskais līmenis ir loti labs, līdz šim esmu dzirdējis tikai labākos vārdus," mājas trasē notiekošās sacensības uzslavēja Ķibermanis. "Arī mums ikdienā nesanāk daudz braukt Siguldā, turklāt parasti trase ir aizsegta un nevaram veikt labu analīzi. Daudzās citās trasēs jūtos labāk. Katram gribas augstākos mērķus - ja pagājušajā sezonā kopvērtējumā biju ceturtais, kāpēc gan šosezon nevarētu uzvarēt?"

Ralfs Bērziņš un Dāvis Spriņģis pēc teicama otrā brauciena ielauzās astoņu labāko pulkā un pirmo posmu noslēdza septītajā vietā. "Tika veikts labs otrais brauciens, pirmajā bija mazas kļūdiņas. Septītā vieta ir izcili, bet nevar sapriecāties, jo rīt jābrauc tikpat labi. Mērķis bija izpildīt divus labus braucienus, kas arī izdevās. Startā gan vēl jāpieliek, rīt tas būs labāks," pēc sacensībām sacīja Bērziņš.

"Uztraukums pirms sacensībām bija liels, mēģināju nedomāt par apkārtējo un koncentrēties ierastajā rutīnā. Arī Eiropas kausā debitēju tieši Siguldā," atzina sportists. "Man šosezon dota vienreizēja iespēja, tā jāizmanto. Arī visas sezonas mērķis ir aizvadīt labus braucienus. Notika sakritība (Melbārža nestartēšana) un esmu priecīgs, ka man atļāva braukt pirmajā izlasē."

     [+] [-]

, 2018-12-08 19:22, pirms 5 mēnešiem
Ķibermanis var ar visiem pacīnīties, taču Frīdrihs izskatās no citas līgas. Bet tas labi, ka ir tik augsts mērķis.