Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Ķibermanis: "Labprāt vēl kādu reizi šosezon kāptu uz pjedestāla"

Ķibermanis: "Labprāt vēl kādu reizi šosezon kāptu uz pjedestāla"

Oskars Ķibermanis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Bobslejs, PK 16/17. Četrinieki 3.posms. Altenberga
1. Johannes Lochner 1:48.73  
7. Oskars Ķibermanis +1.29  
11. Oskars Melbārdis +1.63  
18. Uģis Žaļims +2.23  
Bobslejs, PK 16/17. Divnieki - Bobslejs 3.posms. Altenberga
1. Francesco Friedrich 1:49.20  
3. Oskars Ķibermanis +0.70  
9. Uģis Žaļims +1.19  
13. Oskars Melbārdis +1.37  

Bobslejs 2016/2017

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, kurš sestdien divnieku sacensībās pirmoreiz Pasaules kausa sacensību vēsturē kāpa uz goda pjedestāla, portālam Sportacentrs.com atzina, ka centīsies, lai šī nebūtu vienīgā reize labāko trijniekā šajā sezonā.

"Protams, pirmā reize uz goda pjedestāla allaž paliks pirmā reize. Teorētiski kļūdas pirmajā braucienā maksāja iespēju pacīnīties par otro vietu. Pirms otrā brauciena spriedzes nebija, man bija jākāpj augstāk, nevis jānotur. Ja pats pirms otrā brauciena būtu trešajā vietā, tad, iespējams, būtu citādāk," sestdienas divnieku sacensības atminas Ķibermanis, kura stūmējs bija Matīss Miknis.

"Sajūtas, uzkāpjot uz pjedestāla, protams, bija patīkamas. Arī no konkurentiem bija puiši, kas piefiksēja, ka šī ir mana pirmā reize trijniekā. Pienāca un apsveica arī vācieši Frančesko Frīdrihs un stūmējs Martins Grotkops," atceras Oskars. "Nekādas svinības nebija, jau nākamajā dienā bija jāstartē. Nosvinējām tādā veidā, ka savedām kārtībā četrinieka kamanas svētdienas sacensībām. Nebija pat kūkas, arī tagad, jau esot ceļā uz Vinterbergu, nekādas svinēšanas nevaram atļauties."

Svētdien četrinieku mačos Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Mikni un Raivi Zīrupu ierindojās septītajā vietā. Pirmo braucienu viņi sāka ar trešo starta numuru, lai gan vēlāk trase šķietami kļuva ātrāka. "Varbūt tā likās, bet man personīgi nešķiet, ka tur kaut ko pazaudējām. Kad brauca Johanness Lohners, tad šķita, ka varbūt trase palikusi ātrāka, tomēr diez vai. Uz to galīgi nekoncentrētos. Arī četriniekos otrais brauciens sanāca labāks, pirmajā pieļāvu kļūdu trases lejasdaļā."

Nākamajā nedēļas nogalē Vinterbergas trasē notiks Pasaules kausa ceturtais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts. Mazais Osis nekādu papildus spriedzi pēc pirmā finiša uz pjedestāla neizjūt, un saka, ka centīsies labi nostartēt arī Vinterbergā. "Es jau labprāt kāptu uz pjedestāla arī kādā no nākamajiem mačiem. Centīšos," piebilst Ķibermanis. Vinterbergā viņš startēs kopā ar tiem pašiem stūmējiem, ar kuriem šajā nedēļas nogalē.

Tev jābūt autorizētam,