Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0
Autors: Krišs Upenieks

Bērziņa pilotētajam bobsleja četriniekam 20.vieta Eiropas kausa posmā

Bērziņa pilotētajam bobsleja četriniekam 20.vieta Eiropas kausa posmā
Ralfs Bērziņš trasē
Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

LETA. Latvijas bobsleja pilots Ralfs Bērziņš ar stūmējiem Māri Priekuli, Reini Nunguru un Dāvi Kaufmani sestdien Kēnigszē trasē Vācijā ieņēma 20.vietu sezonas trešā Eiropas kausa posma četrinieku sacensībās.

Latvijas kvartets divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 41 sekundes, abos braucienos ieņemot 20.vietu. Par sacensību uzvarētāju kļuva vācieša Pablo Noltes pilotētais četrinieks, kam latvieši divu braucienu summā piekāpās par 2,45 sekundēm.

Sacensībās startēja 25 ekipāžas, Bērziņam kā pēdējam tiekot pie otrā brauciena. Eiropas kausa kopvērtējumā četriniekos Bērziņš pēc divām sacensībām ar 98 punktiem ir 14.pozīcijā. Vēl vienu reizi četrinieki Kēnigszē trasē sacentīsies svētdien.

Jau vēstīts, ka piektdien turpat notika divnieku sacīkstes, kurās Bērziņš ar Priekuli ieņēma 17.vietu 32 ekipāžu konkurencē.

Pēc pieciem šīs sezonas startiem Bērziņam Eiropas kausa kopvērtējumā divniekiem ir 236 punkti, kas dod 13.pozīciju.
Bērziņš iepriekš bija kamaniņu braucējs, bet iepriekšējā sezonā uzsāka bobslejista karjeru.

Eiropas kauss bobslejā ir pēc spēka otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa, kur aizvadīti jau trīs posmi, bet ceturtais nākamnedēļ norisināsies Vinterbergas trasē, Kanādā.

Izmantotie resursi:
LETA


, 2017-12-02 15:57, pirms gada
Izskatās, ka ar četrinieku Bērziņam sanāk sliktāk nekā ar divnieku. Tehnika?