Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Ralfs Bērziņš: "Pasaules kausā gribētos regulāri tikt pie otrajiem braucieniem"

Jānis Freimanis

Ralfs Bērziņš: "Pasaules kausā gribētos regulāri tikt pie otrajiem braucieniem"
Ralfs Bērziņš. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

21 gadu vecais Latvijas bobsleja pilots Ralfs Bērziņš, kurš decembra sākumā Siguldā debitēs Pasaules kausa izcīņā, portālam Sportacentrs.com norādīja, ka divu gadu laikā ir uzkrājis spēku un pieredzi, bet pirms starta Siguldā vismaz pagaidām īpašas emocijas neizjūt.

Pirms diviem gadiem 195 centimetrus garais Bērziņš uz bobsleju pārnāca no kamaniņu sporta un drīz vien piedzīvoja debiju Eiropas kausa apritē. Pagājuši divi gadi, Ralfs atzīst, ka ir uzkrāta pieredze un vasarās ieguldīts darbs. "Šajos divos gados ir paveikts daudz. Tas ir ietekmējis gan manu domāšanu, gan braukšanu."

"Kad pārgāju uz bobsleju, man nebija īstermiņa plānu. Nedomāju par to, ka pāris sezonas pabraukšu un tad skatīšos. Jau tobrīd centos skatīties tālākā nākotnē," skaidro Ralfs. "Eiropas kausos esmu uzkrājis pieredzi, dabūjis jaunas sajūtas dažādās trasēs. Tas nācis tikai par labu."

Bērziņš decembrī ieies vēsturē kā pirmais Latvijas bobsleja pilots, kurš savu debiju Pasaules kausa apritē piedzīvojis tieši Siguldā. "Nevarētu teikt, ka tas manī raisa kādas īpašas emocijas. Ir skaidrs, ka Pasaules kausa līmenis man būs kaut kas jauns. Taču sacensības ir un paliek sacensības. Uz visām jāgatavojas vienādi. Siguldas trase man nav tā mīļākā. Ir jāpierod pie ātrumiem. Pirms un pēc sezonas tur esmu braucis diezgan daudz. Braucieni ir sakrājušies."

"Šosezon gribētos, lai Pasaules kausā izdotos regulāri tikt pie otrā brauciena. Mērķis būtu aizvadīt divus stabilus braucienus, pēc kuriem pašam būtu prieks un gandarījums par savu sniegumu. Jā, nebūs Oskara Melbārža, taču, ja man ļoti vajadzēs viņa padomu, tad uzrakstīšu viņam un viņš atbildēs. Turklāt arī Oskars Ķibermanis nu jau ir pieredzes bagāts pilots. Nešaubos, ka viņš atbildēs uz visiem mani interesējošajiem jautājumiem," piebilst Bērziņš.

  -3 [+] [-]

, 2018-11-01 18:54, pirms 9 mēnešiem
būtu kauns ja netiktu pie otrā brauciena

     [+] [-]

, 2018-11-01 19:24, pirms 9 mēnešiem
Abrams-DabuujuDarbuGaterii rakstīja: būtu kauns ja netiktu pie otrā brauciena
Būtu patīkams pārsteigums, ja tiktu pie 2 brauciena.

  -4 [+] [-]

, 2018-11-01 19:26, pirms 9 mēnešiem
Mūsējiem Siguldā jāizcīna ne tikai otrie braucieni, bet arī jābūt pirmajiem. Kā tas nākas, ka pašiem sava trase, bet runā par otro braucienu iespēju. Sliktam dejotājam arī olas traucē.

     [+] [-]

, 2018-11-01 19:35, pirms 9 mēnešiem
cerams,ka par jauno rumāni šogad būs ātrāks

     [+] [-]

, 2018-11-01 20:07, pirms 9 mēnešiem
Franko rakstīja: Mūsējiem Siguldā jāizcīna ne tikai otrie braucieni, bet arī jābūt pirmajiem. Kā tas nākas, ka pašiem sava trase, bet runā par otro braucienu iespēju. Sliktam dejotājam arī olas traucē.
Vai bobslejā pasaulē maz orientējies?

     [+] [-]

, 2018-11-01 20:15, pirms 9 mēnešiem
FUNS rakstīja: Būtu patīkams pārsteigums, ja tiktu pie 2 brauciena.
[/quote]

[quote abrams_dabuujudarbugaterii]
būtu kauns ja netiktu pie otrā brauciena
Patiesība droši vien ir kaut kur pa vidu.

Nestartējot Melbārdim, Bērziņš tiks pie TOP līmeņa tehnikas un labiem stūmējiem. Tas vien vieš cerības, ka rezultāti varētu būt salīdzinoši labāki nekā pērn.

     [+] [-]

, 2018-11-01 20:17, pirms 9 mēnešiem
FUNS rakstīja: Vai bobslejā pasaulē maz orientējies?
Viņa jājamzirdziņš ir šī pasaule - РУССКИЙ МИР!

     [+] [-]

, 2018-11-01 20:18, pirms 9 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Patiesība droši vien ir kaut kur pa vidu.

Nestartējot Melbārdim, Bērziņš tiks pie TOP līmeņa tehnikas un labiem stūmējiem. Tas vien vieš cerības, ka rezultāti varētu būt salīdzinoši labāki nekā pērn.
Es arī ceru ka Bērziņš tiks pir 2 brauciena ik pa brīdim vai pat regulāri, bet nezinu kāds viņš ir. Grūti spriest uz ko ir spējīgs un cik daudz traucēs satraukums.

     [+] [-]

, 2018-11-01 20:52, pirms 9 mēnešiem
FUNS rakstīja: Es arī ceru ka Bērziņš tiks pir 2 brauciena ik pa brīdim vai pat regulāri, bet nezinu kāds viņš ir. Grūti spriest uz ko ir spējīgs un cik daudz traucēs satraukums.
Nu pērn bija diezgan švaks. Bet te komentāros zinātāji rakstīja, ka bobs galīgi neesot slīdējis. Un starti gan jau arī šosezon būs ātrāki.