Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Rastorgujevs sezonu noslēdz ar pēdējo vietu patruļas braucienā

Ints Megnis
Ints Megnis

Rastorgujevs sezonu noslēdz ar pēdējo vietu patruļas braucienā
Latvijas komanda CISM reģionālajā čempionātā. Foto: NBS sporta klubs

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Polijā sezonu noslēdza ar dalību Latvijas komandas rindās Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) reģionālā čempionāta patruļas sacensībās, kur gan mūsu sportisti palika pēdējā, piektajā, pozīcijā.

Latvijas komandas sastāvā bija Raivo Kivlenieks, Rūdis Balodis, Rastorgujevs un Aleksandrs Patrijuks. Uzvaru patruļas braucienā svinēja Ukraina, kamēr Latvija tai piekāpās par četrām minūtēm un 15 sekundēm. No priekšpēdējās pozīcijas Latvijas sportisti atpalika par divām ar pusi minūtēm.

Tikmēr dāmas sestdien vēlreiz aizvadīja sprinta sacensības, šeit vienīgajai Latvijas pārstāvei Jūlijai Matvijenko ieņemot astoto vietu starp desmit sportistēm. Uzvaru guva ukrainiete Nadja Bjelkina, kurai Matvijenko piekāpās par vairāk nekā piecām minūtēm.

Kā vēstīts, piektdien militārās policijas dižkareivis Rastorgujevs uzvarēja sprintā vīriem, kamēr Patrijuks ieņēma 11. vietu, bet Balodis bija priekšpēdējais starp 18 dalībniekiem. Savukārt dāmām Ieva Pūce un Matvijenko bija 10. un 11. pozīcijā starp 12 dalībniecēm.

Ja parasti CISM čempionātos biatlonā bijis spēcīgs dalībnieku sastāvs, šoreiz tika aizvadīts vien reģionālais čempionāts, kurā piedalījās Latvijas, Polijas, Slovākijas, Rumānijas un Ukrainas sportisti.

     [+] [-]

, 2019-03-30 13:42, pirms 9 mēnešiem
Žēl, ka LTV7 nerādīja...

     [+] [-]

, 2019-03-30 13:44, pirms 9 mēnešiem
Vispatriotiskāk patrulē patruļa, kas patrulē vislēnāk, un kuru vada patrīcietis Patrijuks!

     [+] [-]

, 2019-03-30 16:26, pirms 9 mēnešiem
Vot tas ir nobeigums to es saprot 😂😂😂😂😂😂😂😂