Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Vācijas biatlona zvaigzne Dālmeiere jau nākamnedēļ varētu atgriezties Pasaules kausā

Rolands Eliņš

Vācijas biatlona zvaigzne Dālmeiere jau nākamnedēļ varētu atgriezties Pasaules kausā
Laura Dālmeiera. Foto: imago/Oryk HAIST

LETA--DPA. Vācijas biatlona zvaigzne Laura Dālmeiere jau nākamnedēļ varētu atgriezties Pasaules kausa apritē.

Jaunā Pasaules kausa sezona Slovēnijā sāksies jau svētdien, kad tiks aizvadītas jauktās stafetes, taču tajās Dālmeiere vēl nepiedalīsies, bet viņa sacensībās varētu atgriezties nākamnedēļ, kad turpat notiks arī pirmie individuālie mači.

"Jaukto stafešu sacensības Laurai būtu par ātru. Izrunāsim ar viņu turpmākos plānus," paziņojusi Vācijas biatlona komanda.

Oktobra vidū Dālmeiere paziņoja, ka vēlas paņemt pārtraukumu no biatlona, turklāt tika ziņots, ka biatlonistes imūnsistēma bija diezgan vāja un viņai nebija ieteicami augstas intensitātes treniņi un stress.

Tiesa, jau pagājušajā nedēļā Dālmeiere savos sociālajos tīklos paziņoja, ka ir lēnām atsākusi treniņus, sportojot kopā ar Vācijas otro komandu.

Tāpat sportiste plāno piedalīties sacensībās vismaz līdz 2020.gadam, lai gan iepriekš viņa nebija pārliecināta, vai pēc aizvadītās sezonas maz paliks sportā.

Pašlaik 25 gadus vecā Dālmeiere šogad Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja divas zelta medaļas sprinta un iedzīšanas sacensībās. Tāpat viņa ieguva bronzu 15 kilometru individuālajā distancē, medaļas olimpiskajās spēlēs izcīnot pirmo reizi.

Tāpat vācietes kontā ir septiņi pasaules čempiones tituli un 19 uzvaras Pasaules kausa sacensībās.

Dālmeierei gatavošanās šai sezonai gan sākās neveiksmīgi, jo, braucot ar kalnu divriteni, viņa piedzīvoja kritienu, kurā savainoja augšstilbu, kā arī pēc tam iedzīvojās infekcijas slimībā.

Izmantotie resursi:
LETA