Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Čakars - Latvijas biatlona izlašu galvenais treneris, lēmums brieda ilgi

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Čakars - Latvijas biatlona izlašu galvenais treneris, lēmums brieda ilgi
Māris Čakars. Foto: MadonaRPTV / Vidzemes Televīzija

Madonā aizvadīta Latvijas Biatlona federācijas biedru sapulce, kur tika atzīts, ka pagājušā sezona vērtējama kā visnotaļ pozitīva, vēsta "Vidzemes Televīzija". Par mūsu biatlona izlašu galveno treneri apstiprināts Māris Čakars, kuram ir liela pieredze šajā sporta veidā.

Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka: "Esam pieņēmuši fundamentāli pilnīgi jaunu konceptuālu pieeju, kā mēs skatāmies uz sagatavošanos nākamajām olimpiskajām spēlēm 2022. gadā. Kopsapulcē un valdē apstiprinājām jaunu izlases galveno treneri - vēlam veiksmi Mārim Čakaram. Viņam ir ārkārtīgi liela pieredze darbā ar biatlona komandām Latvijā un Igaunijā. Redzam, ka viņš uzņemsies atbildību par jauniešu, junioru un pieaugušo izlasēm, mērķtiecīgi veidojot un koordinējot, lai uz olimpiskajām spēlēm mums jau būtu komandas."

Jaunapstiprinātais galvenais treneris Māris Čakars: "Nu tā stunda ir situsi. Pirmkārt, noteikti jāpasaka paldies visiem, kas man to uzticēja. Šis lēmums brieda divus gadus. Neredzu neko pesimistisku, jo neviens jau nelēktu iekšā ugunsgrēkā. Tā kā viss ir kārtībā. Cilvēki ir motivēti un strādāt griboši, sportisti ir ļoti eleganti un darbaspējīgi. Tikai viens atslēgas vārds, viena lieta, kas mums visiem kopā ir jāizdara - to sauc par pareizu darbu."

Federācijas prezidente: "Mēs esam noturējušies pasaules ranga 22. vietā, kas faktiski nodrošina, ka arī nākamajā gadā mums būs trīs vīrieši, kuri var startēt Pasaules kausā. Baiba Bendika mums ir izcīnījusi to, ka divas sievietes varēs startēt Pasaules kausā. Manuprāt, tas ir ļoti labs rādītājs. Tāpat arī Andrejs Rastorgujevs ļoti labi nostartējis, pasaules čempionātā ļoti labi rezultāti. Redzam, ka mūsu līderi ir pilni pašaizliedzīga darba, skatās un sevi plāno uz olimpiādi."

"Noteikti jāpiemin arī jaunieši un juniori, kuri šogad izbrauca visus IBU Pasaules kausa posmus, piedalījās Eiropas un pasaules čempionātos jauniešiem un junioriem. Tāpat mūsu sportisti piedalījās jauniešu olimpiskajās spēlēs, turklāt ar diezgan labiem rezultātiem. Tas parāda, ka mums aug jaunā maiņa, tā ir ārkārtīgi mērķtiecīga, viņi sporto. Ja mēs skatāmies un jauniešiem un junioriem, tad redzam, ka tur veidojas komandas - četras meitenes, četri puiši. Manuprāt, tas ir ļoti labs pamats, lai runātu, ka nākamajās olimpiskajās spēlēs varam sagaidīt komandas," atklāj Latvijas biatlona vadītāja.

Baiba Broka: "2021. gadā Madonas vārds izskanēs pasaulē, vismaz biatlona jomā. Jo mums būs Eiropas čempionāts junioriem [sporta bāzē "Smeceres sils"]. Tas parāda mērķtiecību, pareizos soļus un neatlaidību Madonā. Arī pilsētas mērs ir klāt un piedalās visās mūsu aktivitātēs - gan kā federācijas valdes loceklis, gan kā sporta un biatlona entuziasts un atbalstītājs. Tā kā Madona mums ir nozīmīga."

Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs: "Madona un biatlons ir neatraujami, savienotas lietas. Tāpēc biatlona kongress notika Madonā. Lai redzētu, ko Madona ir paveikusi biatlona attīstībai. Lai sajustu biatlona garšu. Visiem galvenajiem biatlona cilvēkiem bija iespēja pabūt šeit kopā. Jādomā, kā mēs labāk varētu attīstīt šo sporta veidu. Domāju, ka šobrīd Latvijas biatlons ir labās rokās. Nav viegli laiki, īpaši finansiāli, bet cilvēki ļoti atbildīgi domā un plāno. Ceru, ka šajā sporta veidā mēs iesim uz augšu dažādos līmeņos."

.

Izmantotie resursi:
MadonaRPTV / Vidzemes Televīzija

  -2 [+] [-]

, 2019-05-23 14:31, pirms pusgada
Vecais Gulbenes blēdis, tomēr izdevās. Nu ko apsveicu.

  -2 [+] [-]

, 2019-05-23 14:50, pirms pusgada
Ak jel, ak jel. Šim kungam es nu gan neko nevēlētos uzticēt.

  +1 [+] [-]

, 2019-05-23 15:10, pirms pusgada
Bomba

  +1 [+] [-]

, 2019-05-23 15:18, pirms pusgada
Eh, būs gan tagad Liels Čakars!

     [+] [-]

, 2019-05-23 16:05, pirms pusgada
Uzvārds izsaka visu!!

  -1 [+] [-]

, 2019-05-23 16:46, pirms pusgada
Skaidrs - tad jau uzlabojumu gaidīt bezcerīgi...

     [+] [-]

, 2019-05-23 17:33, pirms pusgada
Apsveicu gulbeniešus! Svētki sporta sabiedrībai! Beidzot būs miers!

     [+] [-]

, 2019-05-23 18:39, pirms pusgada
evil11 rakstīja: Ak jel, ak jel. Šim kungam es nu gan neko nevēlētos uzticēt.
Nesaprotu,ko tu vēl smirdi komentāros,tak varēji patrenēt,ja tik gudrs jūties

     [+] [-]

, 2019-05-23 19:27, pirms pusgada
aldis13 rakstīja: Nesaprotu,ko tu vēl smirdi komentāros,tak varēji patrenēt,ja tik gudrs jūties
Ko Tu te smirdi? Mani jau bez blata un naudas atmazgāšanas pieredzes neņem