Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Prohorovs: "Kamēr vadu biatlona savienību, Pihlers strādās ar izlasi"

Prohorovs: "Kamēr vadu biatlona savienību, Pihlers strādās ar izlasi"

Mihails Prohorovs
Foto:AP/Scanpix

Krievijas Biatlona savienības prezidents Mihails Prohorovs, ka sadarbība ar Krievijas sieviešu izlases galveno treneri Volfgangu Pihleru netiks pārtraukts, vēsta krievu plašsaziņas līdzekļi. Jāatgādina, ka iepriekš vairāki ar Krievijas biatlonu saistīti cilvēki, piemēram, divkārtējais olimpiskais čempions (1980., Leikplesida) biatlonā Anatolijs Aljabevs, pauda viedokli, ka Pihlers ir jāatlaiž.

"Vienmēr esmu uzskatījis un turpinu uzskatīt Pihleru par labāko treneri pasaulē. Iespējams, viņam vienkārši vajag dot vairāk laika. Zviedrija un Krievija tomēr diezgan atšķiras. Neaizmirstiet, ka Zviedrijas izlasi viņš vadīja 15 gadus, bet pirmie rezultāti parādījās tikai pēc trīs gadu darba, kad zviedru meitenes sāka visām kāpt uz papēžiem un izcīnīt kristāla globusus," sacīja Prohorovs.

"Kamēr es turpināšu vadīt Krievijas Biatlona savienību, komandā strādās labākie speciālisti pasaulē, bet Pihlers ir tieši tāds," uzsvēra Prohorovs. "Rezultātiem ir jāparādās. Visu atbildību par to uzņemos es. Pie mums parasti ir tā – kad ir uzvaras, visi ir apmierināti, bet, kad to nav, visi cenšas atrast vainīgo. Tāpēc vainīgais būšu es."

Jāatgādina, ka pēc pasaules čempionāta, kurā Krievijas dāmu izlase izcīnīja tikai vienu medaļu, Prohorovs jau uzņēmās atbildību un atklāja, ka varētu pamest amatu, jo esot grūtības apvienot savienības prezidenta amatu ar politisko karjeru. Taču piektdien Hantimansijskā, kur notiek pēdējais Pasaules kausa izcīņas posms, Prohorovs sacīja, ka pieliks visas pūles, lai spētu tikt galā ar visiem saviem pienākumiem.

Izmantotie resursi:
sports.ru

Slēpts komentārs: erred

     [+] [-]

, 2012-03-17 08:34, pirms 6 gadiem
Tas džeks zin ko nozīmē otkats!

Tev jābūt autorizētam,