Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Krievijas Biatlona federācija vismaz vēl vienu gadu nebūs IBU biedru pulkā

Rolands Eliņš

Krievijas Biatlona federācija vismaz vēl vienu gadu nebūs IBU biedru pulkā
Krievijas biatlona stafete pagājušajā sezonā. Foto: EPA/Scanpix

LETA--DPA. Krievijas Biatlona federācija (SBR) uz Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) pilnvērtīga biedra statusu atkal varēs kandidēt vien nākamā gada rudenī, otrdien paziņoja IBU.

Lai Krievija tiktu uzņemta atpakaļ pilntiesīga IBU locekļa statusā, bija jābūt izpildītiem 12 nosacījumiem, kas skar Krievijas biatlonistu dopinga pārbaudes nākotnē, speciālas dopinga novēršanas programmas izstrādāšanu, pieeju Maskavas antidopinga laboratorijas datiem un pilnīgu sadarbību izmeklēšanā, kas saistīta ar iespējamiem iepriekšējiem antidopinga noteikumu pārkāpumiem.

IBU mediju direktors Kristians Vinklers Itālijas pilsētā Antholcā-Anterselvā "Nordicum" forumā atklāja, ka Krievijas savas saistības nav izpildījusi.

SBR 2017.gada decembrī zaudēja pilntiesīga IBU locekļa statusu pēc atklāsmēm par valsts uzturētu dopinga sistēmu Krievijā. Kopš tā laika Krievijas līdzdalība organizācijā ir ar pagaidu locekļa statusu, kas liedz tikt ievēlētam vai vēlēt starptautiskās federācijas vēlēšanās.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2019-10-15 15:47, pirms gada
Tādā gadījumā Krievijas sportistiem jāļauj startēt ar tikai vienu slēpi un nūju.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-15 16:44, pirms gada
Šī ir viena ļoti laba ziņa