Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Latvijas biatlonistiem neveiksmīgas IBU kausa supersprinta kvalifikācijas sacensības

Agris Suveizda

Latvijas biatlonistiem neveiksmīgas IBU kausa supersprinta kvalifikācijas sacensības
Kirils Matjuhins (no kreisās), Edgars Mise, Ieva Pūce un Rūdis Balodis. Foto: Latvijas Biatlona federācija

LETA. Latvijas biatlonisti ceturtdien Itālijā aizvadīja neveiksmīgas Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) Kausa supersprinta kvalifikācijas sacensības.

Supersprinta kvalifikācijā biatlonisti ik pēc 15 sekundēm devās trīs kilometrus garajā trasē, aizvadot divas šaušanas - guļus un stāvus. Biatlonisti katrā ugunslīnijā var izmantot vienu rezerves patronu, bet par katru nesašauto mērķi ir jāveic 75 metrus garš soda aplis. Finālsacensībām kvalificējās 30 labākie sportisti.

Vīriem nepārspēts bija francūzis Emiljēns Klods, kurš šāva nekļūdīgi, finišēdams pēc astoņām minūtēm un 3,1 sekundes. Rūdis Balodis ugunslīnijā bija precīzs un zaudēja minūti un 0,7 sekundes, kas deva 49.vietu, nekļūdīgs bija arī Kirils Matjuhins, bet divreiz soda aplī devās Renārs Birkentāls, viņiem ieņemot attiecīgi 62. un 63.pozīciju 94 biatlonistu konkurencē.

Dāmām kvalifikācijā uzvarēja šveiciete Amī Baserža, kura aizvēra visus mērķus, finišēdama pēc deviņām minūtēm un 17,3 sekundēm. Ieva Golubeva šāva trāpīgi, zaudējot vienu minūti un 32,8 sekundes, kas deva 65.vietu, bet Annija Keita Sabula ar vienu kļūdu bija 71.pozīcijā starp 76 biatlonistēm.

Sestdien biatlonisti sacentīsies sprintā, bet svētdien - iedzīšanā. Šodien citā Itālijas trasē Antholcā-Anterselvā sāksies pasaules čempionāts biatlonā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2020-02-13 17:27, pirms nedēļas
Kāpēc neveiksmīgas? Visi nostartēja tuvu savu šī brīža spēju maksimālajam līmenim. Golubeva pirmoreiz starptautiskajā karjerā sašāva pa nullēm, apliecinot snaiperes dotumus. OK, Birkentāls varēja būt aukstāk, ja šautu pa nullēm, bet tāpat normāls rezultāts.