Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Krievu biatlona leģenda: "Jurjeva divreiz tika diskvalificēta par dopingu, viņas treneri grib iecelt par galveno?"

Andrejs Siliņš

Krievu biatlona leģenda: "Jurjeva divreiz tika diskvalificēta par dopingu, viņas treneri grib iecelt par galveno?"
Valērijs Polhovskis. Foto: RIA Novosti

Krievijas biatlona leģenda Aleksandrs Tihonovs asi kritizējis Krievijas Biatlona federācijas lēmumu par galveno treneri virzīt Valēriju Polhovski. Viņa kandidatūru gan vēl jāapstiprina Sporta ministrijai, taču Tihonovs uzskata, ka tas būtu nesaprātīgs solis.

"Nesaprotu, kāpēc šādai pozīcijai vispār jābūt. Komandas līderis - to es saprastu. Lai nesāp galva par lietām, par kurām sāp tagad. Ja kaut kas nav, tad neviens ne par ko nav atbildīgs. Bet galvenais treneris nav vajadzīga pozīcija," savu nostāju pauda četrkārtējais olimpiskais un 11 kārtējais pasaules čempions Tihonovs.

"Tā ir pozīcija speciālistam, nevis kādam, kuram nav konkrētu plānu. Polhovskis ir pilnīgi neizglītots cilvēks, kurš kopē citu cilvēku plānus, viņam pašam nekā nav," Tihonovs bija ļoti kritisks par Polhovska spējām biatlonā. "Nesaprātīgāku lēmumu grūti pieņemt. Katja Jurjeva divreiz gatavojās ar Polhovski un abas reizes tika pieķerta par dopinga lietošanu. [Divkārtējā olimpiskā čempione un pieckārtējā pasaules čempione] Svetlana Išmuratova nāca pie manis pirms Turīnas spēlēm un teica, ka vairs nevarot pastrādāt ar Polhovski, ka pametīšot biatlonu. Izsviedu viņu ārā, Sveta izvēlējās citu treneri un kļuva par divkārtēju olimpisko čempioni."

"Viņš ir izmests no trim valstīm, bet federācija grasās viņu iecelt par galveno treneri," viņaprāt, absurdo situāciju skaidroja Tihonovs. "Man nav šaubu, ka Polhovska kandidatūra netiks cauri ekspertu komisijai. Ja šie eksperti uzdod normālus jautājumus. [Pasaules čempions 10 kilometru sprintā] Saša Loginovs netrenēsies ne pie viena no viņa treneriem, tas ir simtprocentīgi."

Izmantotie resursi:
https://www.sovsport.ru/

  +1 [+] [-]

, 2020-04-12 14:34, pirms 8 mēnešiem
Krievijās biatlonā valda ārprātīgs bardaks - pastāvīgās treneru maiņas, savstarpējās ķildas un pārmetumi, padomi no malas no bijušajiem sportistiem, treneriem, sportisti PK apritē tiek mainīti kā zeķes, nav brīnums, ka nespēj neko parādīt, jo 1 neveiksmīgs starts un atkal startē IBU kausā, vai pat sliktākajā gadījumā - Krievijas kausā.

  +1 [+] [-]

, 2020-04-12 15:29, pirms 8 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Krievijās biatlonā valda ārprātīgs bardaks - pastāvīgās treneru maiņas, savstarpējās ķildas un pārmetumi, padomi no malas no bijušajiem sportistiem, treneriem, sportisti PK apritē tiek mainīti kā zeķes, nav brīnums, ka nespēj neko parādīt, jo 1 neveiksmīgs starts un atkal startē IBU kausā, vai pat sliktākajā gadījumā - Krievijas kausā.
Autoritaro valstu problēma, bieži vien izsitās nevis labākie, bet lielākie vadoņa (ķermeņa daļa pēc tavas izvēles) bučotāji. Tiesa gan par to, ka krieviem ar visu masveidību starp sievietēm nekā nav teica jau Pihlers pirms Soču spēlēm un tad vel tā velme par katru cenu būt labākajiem ir pamatīgi nolaidusi viņiem asinis.

     [+] [-]

, 2020-04-12 16:23, pirms 8 mēnešiem
Kad sports ir tikai viens no ieročiem ar ko pierādīt russkij mir varenību... Krievijā par godīgumu runā tikai tad, ja paši tikuši apčakarēti.