Pūcei 75. vieta IBU kausā sprintā, Ņedaivodins ar vienu kļūdu 66. pozīcijā

Pūcei 75. vieta IBU kausā sprintā, Ņedaivodins ar vienu kļūdu 66. pozīcijā

Sacensību uzvarētāja Enora Latiljēra
Foto: TASS/Scanpix

Igaunijas pilsētā Otepē turpinās IBU kausa sacensības biatlonā. Otro dienu pēc kārtas notiek sprinta disciplīna, un sieviešu konkurencē uzvaru šoreiz svinēja francūziete Enora Latijēra.

Atšķirībā no vakardienas, kad Latviju pārstāvēja trīs daiļā dzimuma pārstāves, šorīt startēja vienīgi Ieva Pūce, kura ar trim kļūdām (1+2) šautuvē ieņēma 75. vietu 86 dalībnieču konkurencē. Vakar viņa starp 90 biatlonistēm bija 86. vietā, kamēr Žanna Juškāne un Inga Paškovska ieņēma attiecīgi 70. un 84. pozīciju.

No uzvarētājas Latijēras Pūce atpalika par četrām minūtēm un 53,4 sekundēm. Francūziete stāvus šaušanā pieļāva vienu kļūdu un bija vienīgā labāko astotniekā, kura nesašāva visus desmit mērķus. 4,3 sekundes no viņas atpalika Latijēras tautiete Žulija Simona, bet vēl 8,9 sekundes tālāk bija krieviete Anna Ņikuļina. Vakardienas uzvarētāja Anastasija Zagoruiko, arī no Krievijas, guļus sašāva tikai vienu mērķi un ieņēma 49. vietu.

Sprinta sacīkstēs savu pirms divām dienām gūto panākumu pārliecinoši atkārtoja Aleksandrs Loginovs, kuram nepatraucēja arī divi soda apļi. Interesanti, ka neviens no trim medaļniekiem sprintā nesašāva visus desmit mērķus. Otrās vietas ieguvējam Henrikam L`Abēlundam viena kļūda, bet Martins Jāgers ar divām kļūdām bija trešais.

99 sportistu konkurencē no Latvijas pārstāvjiem visaugstāk bija Vladislavs Ņedaivodins, kurš ar vienu kļūdu otrajā šaušanā ieņēma 66. vietu. No uzvarētāja viņš atpalika trīs ar pusi minūtes. Oskaram Muižniekam, kurš pirms divām dienām sprintā šāva bez kļūdām un ieguva 42. vietu, šoreiz katrā šaušanā palika divi neaizvērti mērķi un 71. vieta, kamēr Žans Andrejevs ar trim kļūdām bija 84. vietā. Ņemot vērā tikai slēpošanas ātrumu, labākais no Latvijas bija Muižnieks, kura trasē pavadītais laiks bija 56. labākais.

Iedzīšanā šajā posmā nav paredzēta ne vīriešiem, ne sievietēm, un rīt plānotas jauktās stafetes, ar kurām posms noslēgsies.

Izmantotie resursi:
International Biathlon Union - IBU

     [+] [-]

, 2017-03-11 14:34, pirms gada
Pūce malacis. Šodien jau startēja drošāk, arī rezultāts labāks. Vairākām sāncensēm, kuras epizodiski parādās arī PK posmos un startē arī savu valstu stafetes komandā, Pūce uz slēpēm zaudē tikai vienu minūti. Protams, līdz ātrākajām vēl ir daudz jātrenējas (zaudējums apmēram 4 minūtes), bet izskatās, ka potenciāls ir.

Tev jābūt autorizētam,