Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Pūce izcīna 40. vietu IBU Junioru kausa sprintā

Rolands Eliņš

Pūce izcīna 40. vietu IBU Junioru kausa sprintā
Ieva Pūce. Foto: instagram.com/puchuks/

LETA. Latvijas biatlonisti Ieva Pūce un Rūdis Balodis sestdien Vācijā ierindojās attiecīgi 40. un 54.vietā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) Junioru kausa sprinta disciplīnās.

Dāmu konkurencē 7,5 kilometru sprintā uzvaru svinēja mājiniece Līza Marija Sparka, kura bija nekļūdīga abās ugunslīnijās un distanci veica 22 minūtēs un 52,1 sekundē. Viņa par 25 ar pusi sekundēm apsteidza itālieti Rebeku Pasleri, bet viņai vēl nepilnas astoņas sekundes zaudēja austriete Kristīna Oberthalere. Arī otrās un trešās vietas ieguvēja spēja sašaut visus mērķus.

No Latvijas starp dalībniecēm bija atrodamas Pūce, Līva Šahno un Inese Golubeva. Visveiksmīgākais starts padevās Pūcei, kura vienīgo mērķi neaizvēra pirmajā šautuvē un finišēja 40.vietā, no uzvarētājas iepaliekot par teju trīs minūtes. Šahno kopumā kļūdījās četras reizes un vācietei zaudēja gandrīz sešas minūtes, kas ļāva ierindoties 64.vietā. Pozīciju zemāk ar tikpat neaizvērtiem mērķiem bija Golubeva, kura bija par 14 sekundēm lēnāka nekā Šahno.

Pūcei bija 54.ātrākais solis distancē. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 78 sportistes.

Iepriekš vīru konkurencē desmit kilometru sprintā par uzvarētāju tika kronēts Niklass Hartvegs no Šveices, kurš abās šautuvēs bija nekļūdīgs un distanci veica 25 minūtēs un 46 sekundēs. Viņš par nepilnu 41 sekundi apsteidza amerikāni Vaclavu Červenku, bet vēl 4,6 sekundes lēnāks bija austrietis Magnuss Oberhauzers. No vadošā trijnieka tikai Oberhauzers pieļāva kļūdu šautuvēs, neaizverot vienu mērķi.

Tikmēr Balodis bija nekļūdīgs abās ugunslīnijās un līderim zaudēja trīs minūtes un 33 sekundes, kas ļāva ierindoties 54.pozīcijā. Renārs Birkentāls pirmajā šautuvē pieļāva divas kļūdas, bet otrajā vēl trīs un finišēja četras minūtes un 18,4 sekundes aiz līdera. Šāds sniegums viņu ierindoja 64.vietā starp 92 sportistiem.

Birkentālam bija 57.ātrākais solis trasē, bet Balodim vien 70.

Nākamās sacensības junioriem paredzēts Hohfilcenē, kur norisināsies Eiropas atklātais junioru čempionāts.

Citi Latvijas biatlonisti šonedēļ IBU Kausā aizvada sacensības Baltkrievijā, bet vadošie sportisti piedalās Pasaules kausa posmā Čehijā.

Izmantotie resursi:
LETA

  -1 [+] [-]

, 2020-03-07 17:11, pirms 4 nedēļām
Nu ko Pūces no*irsēji?
Lūzeri jūs esiet, kas nerubī neko no sporta.

     [+] [-]

, 2020-03-07 18:21, pirms 4 nedēļām
Par Baloža 12 vietu sprintā ne miņas ne ziņas.Mjāaa.4 šautuves pa nullēm vakar izslēpija supersprintā.

     [+] [-]

, 2020-03-07 19:53, pirms 4 nedēļām
fanu klubs#13 rakstīja: Par Baloža 12 vietu sprintā ne miņas ne ziņas.Mjāaa.4 šautuves pa nullēm vakar izslēpija supersprintā.
Vakar jau ziņoja. Matjuhinam 47. vieta IBU kausa masu startā,...