Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Juhanness Bē: "Būs dīvaina sajūta, ja Bjerndālens netiks uz olimpiskajām spēlēm"

Juhanness Bē: "Būs dīvaina sajūta, ja Bjerndālens netiks uz olimpiskajām spēlēm"
Juhanness Bē un Ūle Einārs Bjerndālens
Foto: imago/Eibner Europa/Scanpix

Norvēģijas biatlonists Juhanness Bē savas valsts televīzijas TV2 ēterā izteicies, ka būtu ļoti dīvaina sajūta braukt uz olimpiskajām spēlēm bez leģendārā Ūles Eināra Bjerndālena sastāvā, taču šobrīd visai reāla ir iespēja, ka viņš paliks ārpus izlases sastāva.

„Redzēju, kā Bjerndālenam gāja,” izteicies Juhanness Bē par sava slavenā tautieša neveiksmīgo vakardienas sprinta disciplīnu, kurā Bjerndālens ar divām kļūdām palika 52. vietā. „Tās nebija viņa labākās sacīkstes, taču Norvēģijas izlases sastāvs vēl nav apstiprināts, tā ka Ūlem vēl ir visas iespējas.”

„Viņš sprintā startēja pēdējā grupā,” norādīja Bē. „Tie nav parocīgākie nosacījumi, tie nestrādā viņam par labu. Turklāt Ūle arī izjūt spiedienu.”

„Būs ļoti dīvaina sajūta braukt uz olimpiskajām spēlēm, ja Bjerndālens tajās nepiedalīsies,” turpināja Bē. „Lai gan viņš vairs nav jauns, tāpat pirms sezonas sākuma biju pārliecināts, ka viņš iekļūs olimpiskajā izlasē. Ja tas nenotiks, tā būs krīze. Ne tikai pašam Ūlem, bet arī visiem Norvēģijas līdzjutējiem.”

„Viņam nepieciešams pielikt savā sniegumā,” apgalvoja Bē. „Protams, viņam vajadzēja labi nostartēt jau sprintā, taču ceru, ka iedzīšanā un nākamnedēļ viņam veiksies daudz labāk. Viņam vēl ir divas sacensības, lai pierādītu savu vietu olimpiskajā izlasē. Arī viņa konkurenti kļūdījās, tā ka vēl iespējas ir.”

Bjerndālens pēc vakardienas sprinta noslīdējis uz 39. vietu PK kopvērtējumā. Norvēģijas izlasē olimpiskajās spēlēs vīriešu komandas sastāvā būs seši dalībnieki, un šobrīd Bjerndālens PK ieskaitē ir septītajā vietā norvēģu konkurencē. Viņam priekšā ir brāļi Bē, Lāšs Birkelans, Emils Hegle Svensens, Henriks Labē-Luns un Erlens Bjentegors. Tieši Bjentegoru Bjerndālenam apsteigt ir visreālāk – šobrīd PK ieskaitē abus šķir 16 punkti un piecas vietas.

Bjerndālens, kuram pēc dažām nedēļām apritēs 44 gadi, piedalījies sešās olimpiskajās spēlēs, izcīnot astoņas zelta medaļas. Phjončhanas olimpiskās spēles viņš bija iecerējis kā savas profesionālā sportista karjeras beigas.

Izmantotie resursi:
Sport - TV2.no

     [+] [-]

, 2018-01-07 06:43, pirms 10 mēnešiem
Es par!!! Vārgākā izlasē būtu pat līderis

     [+] [-]

, 2018-01-07 15:34, pirms 10 mēnešiem
Eināra laiks ir pagājis,pietiek jau,cik tad var.

     [+] [-]

, 2018-01-08 13:58, pirms 10 mēnešiem
Lai brauc. Noderēs safetē. Vakar itsevišķi pietrūka.

Tev jābūt autorizētam,