Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Kērlinga sezonas pirmajā nedēļas nogalē turnīri Latvijā un ārzemēs

Linda Mangale
Linda Mangale

Kērlinga sezonas pirmajā nedēļas nogalē turnīri Latvijā un ārzemēs
Foto: Ventspils kērlinga kluba arhīvs

Šonedēļ, ar Kērlinga halles atvēršanu, aizsākās 2019./2020.gada kērlinga sezona Latvijā. Jau pirmajā nedēļas nogalē kērlingisti Ventspilī cīnīsies par “Ventspils kauss 2019” titulu, savukārt tiešraides no “Baden Masters 2019” vīriešu turnīra Šveicē nodrošinās Sportacentrs.com filmēšanas komanda.

No 22. līdz 24.augustam Olimpiskā centra “Ventspils” ledus arēnā jau 18. reizi vienotā konkurencē dažādas komandas (vīriešu, sieviešu un jauktās) cīnīsies par Ventspils kausu. Šogad turnīrā piedalīsies 20 komandas ar spēlētājiem no septiņām valstīm – Baltkrievijas, Kanādas, Krievijas, Lietuvas, Šveices, Ukrainas un Latvijas.

Tās sadalītas divās grupās vispirms aizvadīs trīs spēles, bet pēc pārgrupēšanas Zelta un Sudraba grupās, divu spēļu ietvaros, noskaidros 2019.gada titula ieguvēju.

Šo sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome un Latvijas Kērlinga asociācija. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Olimpisko centru “Ventspils”.

Bet jau no rītdienas 23.augusta līdz 25.augustam Pasaules kērlinga tūres (PKT) pirmais Eiropas posms vīriešu komandām, kā ierasts, spēcīgākos pulcēs Šveices pilsētā Bādenē. 20 komandas ar pārstāvjiem no Skotijas, Zviedrijas, Šveices, Norvēģijas, Vācijas, Nīderlandes un Austrijas sacentīsies par 16. “Baden Masters” titulu.

Pagājušā gada un 2014.gada titula ieguvējs Tomass Ulsruds (Norvēģija), šogad startēs kopā ar citiem spēlētājiem – iepriekšējo sezonu sīvākajiem savas valsts konkurentiem Stefanu Valštadu, Markusu Hoibergu un Magnusu Vāgbergu.

Vai norvēģu jaunizveidotajam kvartetam izdosies pārsteigt un uzvarēt, jo jāņem vērā, ka arī šogad sacensībās piedalīsies divkārtējais šī turnīra titula ieguvēja Niklasa Edina (Zviedrija) komanda un 2016.gada sacensību čempiona Pītera Dekruza (Šveice) komanda.

Grupu turnīra un izšķirošās spēles tiešraidē nodrošinās Sportacentrs.com filmēšanas komanda. Pusfināla un fināla spēles ar komentāriem latviešu valodā atkārtojumus piedāvās noskatīties Sportacentrs.com TV kanāls.

“Ventspils kauss 2019” online rezultāti: Curling.Lv
“Baden Masters 2019” online rezultāti: https://worldcurl.com/events.php?vi...

“Baden Masters 2019” tiešraides:

Piektdiena 23.08.
09:00 J.Hess (Šveice) vs. M.Muskatevitcs (Vācija)
14:00 J.Klosners (Šveice) vs. N.Edins (Zviedrija)
19:30 J.Vandorps (Nīderlande) vs. D.Magnusons (Zviedrija)
Sestdiena 24.08.
11:30 J.Švallers (Šveice) vs. R.Patersons (Skotija)
17:00 B.Mauts (Skotija) vs. T.Ulsruds (Norvēģija)
21:00 Ceturtdaļfināls
Svētdiena 24.08.
10:00 Pusfināls
14:30 Fināls