Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Pirmajā kērlinga turnīrā aiz polārā loka ies karsti

Pirmajā kērlinga turnīrā aiz polārā loka ies karsti

Kērlings 2017

Kamēr vairākums kērlingistu sezonu jau ir noslēguši un domā par vasaru un siltumu, tikmēr pasaules spēcīgākās sieviešu kērlinga komandas arktiskajā apgabalā cīnīsies par CCT ranga punktiem nākamajai kērlinga sezonai.

Tieši rītdien Krievijas pilsētā Dudinkā, sākoties polārajai dienai, kas ilgs vēl 68 dienas, astoņas sieviešu kērlinga komandas uzsāks cīņu pirmajā „Arctic Curling Cup 2017” turnīrā. Krievijas kērlinga federācijas sadarbībā ar Curling Chanpions Tour (CCT) noorganizējusi vēsturē pirmo kērlinga turnīru aiz polārā loka, kas norisināsies no 19. – 21.maijam. Šajā turnīrā komandas sacentīsies par galveno balvu 32000 ASV dolāru. Sacensībās piedalīsies trīs mājinieku komandas: A.Sidorova – pašreizējā pasaules vicečempione, V.Moiseva – pašreizējā Eiropas čempione un A.Venevtseva – vietējā Krasnojarskas apgabala komanda, kura šogad uzvarēju Krievijas studentu kērlinga čempionātā. Šīm komandām pretim stāsies spēcīgas un titulētas komandas: Dž.Džonsa no Kanādas, M.Sigfridsone no Zviedrijas, N.Rota no ASV, O.Kauste no Somijas un A.Petca no Šveices. Turnīra organizatoru mērķis bija sarīkot sacensības komandām no valstīm, kuras atrodas uz ziemeļu polārā loka. Izņēmums šajā pasaules Top komandu pulkā ir Šveices komanda, kura ieguva īpašu sponsoru uzaicinājumu uz „Arctic Curling Cup 2017”. Piedaloties šajā turnīrā, komandas ne tikai nopelnīs naudas balvu, bet arī CCT ranga punktus, kuri būs šo komandu pirmie punkti nākamajā 2017./2018.gada CCT sezonā.

Arctic Curling Cup 2017 (Curling Champions Tour)

Datums: 19.-21.maijs
Komandu skaits: 8
Naudas balva: 100000$
Mājas lapa un rezultāti: Curling Champions Tour http://arcticcurling.com/en/

Tev jābūt autorizētam,