Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Jauktie pāri cīnīsies par izlases statusu šajā kērlinga sezonā

Linda Mangale
Linda Mangale

Latvijas jaukto kērlinga pāru kvalifikācijas turnīrā, kas no 19. līdz 22.septembrim norisināsies Rīgā, Kērlinga hallē, tiks noskaidrota tā komanda, kura pārstāvēs Latviju 2019./2020.gada sezonas Pasaules kērlinga federācijas (PKF) rīkotajās sacensībās.

Uz šo kvalifikācijas turnīru ir pieteikušies astoņi pāri, kuri aizvadīs viena apļa pamatturnīru. Pēc tā divas labākās komandas sacentīsies finālā līdz vienas komandas divām uzvarām.

Iepriekšējo divu gadu Latvijas čempioni Santa Blumberga/Ritvars Gulbis šogad kā komanda nestartēs. Toties Blumberga šoreiz apvienojusies pārī ar Anriju Briežkalnu un mēģinās kļūt par Latvijas jauktā pāra izlases spēlētāju ceturto gadu pēc kārtas.

Šai jaunizveidotajai komandai konkurenci sastādīs pēdējo gadu Latvijas TOP 4 komanda Dace Regža/Ansis Regža, kā arī Ievas Rudzītes/Arta Zenteļa komanda, kura pēc divu gadu pārtraukuma atgriezusies uz ledus, turklāt 2015.gadā pārstāvēja Latviju pasaules jaukto pāru čempionātā. No pārējām piecām komandām vienīgi Dace Zīle un Aivis Krimskis pagājušajā gadā startēja kopā Latvijas čempionātā, diemžēl kvalifikācijas turnīra cīņā par Latvijas izlases statusu viņi netika. Tā pat kā Blumbergas/Briežkalna komanda, tā arī četras citas kvalifikācijas dalībnieces startēs Latvijas nozīmīgākajās sacensībās jaunos sastāvos.

Sacensību uzvarētāji izcīnīs tiesības kļūt par Latvijas izlasi visā 2019./2020. gada sezonā. Ja decembrī Latvijas jauktā pāra izlase pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Skotijā ieņems kādu no pirmajām četrām vietām, tad šī pati komanda nodrošinās tiesības startēt pasaules čempionātā jauktajiem pāriem aprīlī.

Visas spēles norisināsies Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas. Savukārt tiešraides no halles varēs vērot Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.

Turnīra online rezultāti: Curling.Lv
Tiešraides: https://www.youtube.com/channel/UC5...

Kvalifikācijas turnīra dalībnieki:

SK OB/Dace Regža Ansis Regža
JKK/Dace Zīle Aivis Krimskis
RKK/Dace Spilnere-Pūciņa Jānis Rudzītis
VKK/Santa Blumberga Anrijs Mikus Briežkalns
SK OB/AneteZābere Renārs Freidensons
KKR/Sanita Saulgrieze Jānis Rēdlihs
JKK/Daina Barone Arnis Veidemanis
JKK/Ieva Rudzīte Artis Zentelis

Kērlinga klubu atšifrējums:

JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

     [+] [-]

, 2019-09-17 16:56, pirms 11 mēnešiem
Komatus vai semikolus pie dalībnieku sastāva grūti salikt?

     [+] [-]

, 2019-09-18 09:46, pirms 11 mēnešiem
Kērlings ir sporta veids ,kuru klātienē vēl neesmu skatījies, bet vēlme kādreiz aiziet. Kā ar skatītāju vietām hallē?

     [+] [-]

, 2019-09-18 09:49, pirms 11 mēnešiem
Neatradu cikos sākums

  +1 [+] [-]

, 2019-09-18 09:55, pirms 11 mēnešiem
FUNS rakstīja: Neatradu cikos sākums
Šeit ir spēļu grafiks: curling.lv

Skatītāji var hallē spēles skatīties siltumā caur logiem no sāniem, kā šajā attēlā: https://images.app.goo.gl/c3otGXGYF...
';