Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 0

Romorens uzvarējis vēzi!

Bijušais Norvēģijas tramplīnlēcējs Bjerns Einars Romorens paziņojis, ka pēc vairāku mēnešu cīņas ar vēzi, ir uzvarējis šajā cīņā. Vēzis Bjernam Einaram tika atklāts pagājušā gada jūlijā. Viņš uzreiz sāka ārstēšanās kursu. Šajā laikā slavenajam tramplīnlēcējam tika veiktas 13 ķīmijterapijas un 36 staru terapijas. Romorenam 1.aprīlī palika 39 gadi.

Bjerns Einars Romorens ir OS, PČ, PČ lidojumos medaļnieks komandu sacensībās (kopā 8 medaļas, no tām 2 zelta lidojumu PČ). Individuālās medaļas gan neizdevās izcīnīt šajos čempionātos. Labākajā sezonā Pasaules kausā viņam 3.vieta kopvērtējumā, kas izdevās 2003./04.g. sezonā. Vēl noteikti jāatzīmē 2.vieta Ziemeļu turnīrā tajā pašā sezonā. Šis turnīrs vairs nenotiek, taču notika laika posmā no 1997.- 2010. gadam. Uzvarētāja noskaidrošanas princips bija tāds pats kā 4 tramplīnu turnejā, jo arī te bija 4 posmi un kopvērtējumā skaitīja abu lēcienu summā izcīnītos punktus. PK kopumā individuāli viņam 8 uzvaras un 22 pjedestāli. Romorens ir arī bijušais pasaules rekordists ar personisko rekordistu 239 m. Karjeru noslēdza 2014.gadā.