Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Eiropas čempionāta pusfinālā spēlēs Vācija, Krievija, Beļģija un Serbija

Eiropas čempionāta pusfinālā spēlēs Vācija, Krievija, Beļģija un Serbija

Tobiass Kriks
Foto: ANDRZEJ GRYGIEL

Eiropas čempionāts 2017

Straujiem soļiem izšķirošajiem notikumiem tuvojas arī Eiropas čempionāts volejbolā. Pusfinālā šovakar sev vietu garantēja Vācijas, Krievijas, Beļģijas un Serbijas valstsvienības.

Vācija spēlē pret Čehiju uzvarēja itin līdzīgā pirmajā setā (25:22), bet turpinājumā vāciešu spēle pilnībā pajuka, otrajā setā bija daudz kļūdu, un čehi uzvarēja ar graujošu 25:16. Pēc šāda seta Vācija nesalūza un droši aizvadīja mača atlikušo daļu - 25:23, 25:20. 23 punktu uzvarētāju rindās Gjorgi Grozneram, čehiem ar 21 punktu izcēlās Mihals Fingers.

Ar graujošu uzvaru čempionāta pusfinālu iekļuvusi Krievijas izlase, kas 79 minūšu garā spēlē trijos setos ar 25:17, 25:19, 25:19 pieveica Slovēnijas komandu. 13 punkti Maksimam Mihailovs, bet 12 pievienoja Dmitrijs Volkovs. Slovēņiem pieticīgajā spēlē ar 12 punktiem izcēlās Tine Urnauts.

Pusfinālā spēlēs arī Beļģija, kas nedaudz negaidīti un pārliecinoši no cīņas par medaļām izslēdza Itāliju. Otrajā setā beļģi Itāliju sagrāva ar nepieklājīgu 25:11, bet solīdu sniegumu demonstrēja arī pirmajā (25:21) un trešajā setā (25:23). Sems Dero beļģiem bija rezultatīvākais ar 16 punktiem. Itāļiem ar 12 punktiem atzīmējās Luka Vetori.

Savukārt Serbijas volejbolisti apliecināja savu favorītu statusu spēlē pret Bulgāriju. Lai arī trīs setu, taču jāsaka, ka visai grūta uzvara serbiem - 25:21, 25:22, 28:26. Serbijas sastāvā vismaz desmit punktus guva četri volejbolisti, bet rezultatīvākais ar 13 bija Dražens Luburičs. Tsvetans Sokolovs bulgāru labā izcēlās ar 20 punktiem.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas 2. septembrī. Serbija tiksies ar Vāciju, bet Krievija cīnīsies ar Beļģiju.

Izmantotie resursi:
CEV - Confédération Européenne de Volleyball

Tev jābūt autorizētam,