Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Petrovs: "Ceru, ka nākotnē izlases mači biežāk notiks Daugavpilī"

Petrovs: "Ceru, ka nākotnē izlases mači biežāk notiks Daugavpilī"
Deniss Petrovs
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas izlases cēlājs, Daugavpils volejbola audzēknis Deniss Petrovs ir gandarīts, ka valstsvienības spēles notika dzimtajā pilsētā, lasāms portālā grani.lv. Atlēts nevēlas akcentēt individuālos panākumus, jo volejbols ir komandas sporta veids.

Aizvadītajā sezonā Deniss Petrovs spēlēja Krievijas Superlīgas klubā Ļeņingradas apgabala "Dynamo". Par nākamo kontraktu vēl nav skaidrības, bet vēlētos nokļūt Itālijas vai Polijas čempionātā. Tagad par to nedomā un koncentrējas izlases mačiem - Latvijas izlase spēlē Sudraba līgā, kur pretī ir Austrija, Maķedonija un Kosova.

Šogad valstsvienības mači notika arī Latvijas otrajā lielākajā pilsētā. "Izlasē esmu jau vairāk nekā astoņus gadus, un līdz šim mums nekad nebija jāspēlē Daugavpilī. Šeit ir ļoti silta atmosfēra, daudz līdzjutēju, zāle vienkārši lieliska. Esmu pārsteigts, ka izlase pirmoreiz spēlēja Daugavpilī. Ceru, ka nākotnē izlases mači te notiks biežāk," saka daugavpilietis.

Petrovs tiek saukts par Latvijas izlases līderi. "Patīkami, ka tā runā. Taču es vienmēr koncentrējos uz komandas spēli, nevis uz kaut kādiem individuālajiem sasniegumiem," atzīst Deniss.

Redzi savu cēlāja priekšrocību, salīdzinot ar citām pozīcijām? "Domāju, ka tā ir, jo pastāvīgi esmu spēlē: katrs otrais pieskāriens - mans darbs. Līdz ar to pastāvīgi jābūt kustībā. Tajā pašā laikā pamatdarbu tomēr paveic tempa uzbrucēji un diagonāles, tieši viņi gūst punktus komandas labā."

Speciālisti apgalvo, ka labs cēlājs ir puse no komandas. "Patīkami, ka visi tā uzskata. Bet ir ļoti grūti komentēt par sevi. Laukumā nav laika tīksmināties par sevi. Lai par to spriež treneri, speciālisti un skatītāji! Man par agru ar to nodarboties, vēl gribas vienkārši uzspēlēt," atklāj Deniss Petrovs.

Pirmais treneris Boriss Čolokjans savulaik nozīmēja cēlāja pozīcijā, jo Deniss bija neliels augumā un kalsns.

Izmantotie resursi:
grani.lv

     [+] [-]

, 2018-05-31 17:37, pirms 8 mēnešiem
Ceru, ka tā nenotiks vairāk. Izlasei ir jāspēlē tur kur cilvēkiem interesē volejbols nevis Daugavpilī pie 300 skatītājiem zālē.

     [+] [-]

, 2018-05-31 17:53, pirms 8 mēnešiem
Es ceru ka tu vairs nekomentesi. Jo to ir jadara cilvekiem kas kaut ko saprot.

     [+] [-]

, 2018-05-31 18:12, pirms 8 mēnešiem
NANI27 rakstīja: Ceru, ka tā nenotiks vairāk. Izlasei ir jāspēlē tur kur cilvēkiem interesē volejbols nevis Daugavpilī pie 300 skatītājiem zālē.
**************
Jā-jā, Rīgā, kur 20 skatītāju...

     [+] [-]

, 2018-05-31 18:46, pirms 8 mēnešiem
Kad izlase pēdējo reiz spēlēja Rīga?
Iepriekšējos godos Jelgavā vienmēr bijušas pārpildītas tribīnes.
LEgendary esmu diezgan pārliecināts, ka saprotu vairāk, kā Tu.

     [+] [-]

, 2018-06-01 13:37, pirms 8 mēnešiem
Tur jau ta problena ar stulbiem cilvekiem. Vini ir parliecinati ka ta nav.