Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Kēls: "Gribētu agresīvāku spēli, vairāk runāšanas laukumā"

Kēls: "Gribētu agresīvāku spēli, vairāk runāšanas laukumā"
Avo Kēls
Foto: cev.lu

Latvijas vīriešu volejbola izlases galvenais treneris Avo Kēls pēc vakar izcīnītā panākuma pār Kosovas valstsvienību bija apmierināts ar sasniegto rezultātu, taču ne parādīto komandas sniegumu.

Jau vēstīts, ka Latvijas vīriešu volejbola izlase vakar izcīnīja jau ceturto uzvaru Eiropas Sudraba līgā. Avo Kēla vadītā valstsvienība atkārtoti pieveica Kosovas volejbolistus – 3:0.

“Pirmajā un trešajā setā Kosova spēlēja diezgan labi,” pēc mača vietējai televīzijai atzina Avo Kēls. “No saviem spēlētājiem gribētu agresīvāku spēli, vairāk runāšanas laukumā. Tāpēc īsti laimīgs neesmu.” Vaicāts par finālturnīru, Kēls pamatoti atbildēja, ka “par simts procentiem tur vēl neesam. Vēl mums ir divas svarīgas spēles – ar Maķedoniju izbraukumā un pēc nedēļas savā laukumā ar Austriju, kas arī būs izšķirošā spēle.”

“Pirmais sets bija diezgan līdzīgs. Nevarējām būt apmierināti ar savām servēm,” piebilda Romāns Saušs. “Mūsu spēlē bija problēmas, ko atrisinājām otrajā setā. Uzvaru veltu visiem atbalstītājiem Latvijā. Viņi to ir pelnījuši. Šobrīd nedomājam par finālčetrinieku. Iesim soli pa solim, bet jā – gribam būt labāko četru komandu skaitā Sudraba līgā.”

Iepriekšējās kārtas vēlajā spēlē uzvaru viesos pār finālčetrinieka saimniekiem maķedoniešiem izcīnīja austrieši – 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 33:31). Šovakar abas komandas vēlreiz tiekas Amštetenā, bet Latvijas vilkiem nākamā spēle jau 3. jūnijā Skopjē ar Maķedoniju.

Noslēdzošā A apakšgrupas spēle Latvijas izlasei paredzēta 6. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā.

Izmantotie resursi:
cev.lu