Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Mēneša spēlētāju vidū arī Alise Pastare un Armands Āboliņš

Mēneša spēlētāju vidū arī Alise Pastare un Armands Āboliņš
Armands Āboliņš servju uzņemšanā
Foto: LVF

Noteikti labākie decembra spēlētāji. "Credit24" meistarlīgā par labāko Latvijas klubu spēlētāju atzīts Armands Āboliņš, Baltijas līgā sievietēm – Alise Pastare, bet nacionālajās līgās labākā laurus nopelnīja Jānis Muižnieks, Rūdolfs Ozoliņš un Ieva Tetere.

„Credit24” meistarlīgā izcēlās SK „Jēkabpils lūši” spēlētājs Armands Āboliņš, palīdzot uzvarēt visās piecās spēlēs savā laukumā – trijos setos uzvarot „Rakvere VK”, RTU/”Robežsardze”, „Biolars”/Jelgava un OC „Limbaži”/MSĢ, un četros – spēcīgo „BIGBANK Tartu”.

„Armanda labākās iezīmes laukumā ir drosme, neatlaidība un cīņasspars, kas visbiežāk izpaužas setu galotnēs,” Āboliņu raksturo komandas treneris Mārcis Obrumans. „Armands noteikti ir pelnījis šo titulu, jo pēdējās spēlēs viņš demonstrēja saturīgu sniegumu. Sezonas sākums nebija tik izdevies, jo viņam nācās aprast ar mūsu spēles stilu, bet ilgi nebija jāgaida, lai viņš šeit justos kā zivs ūdenī.”

Baltijas līgā sievietēm rezultatīvākā bija RSU/MVS volejboliste Alise Pastare, kura divās spēlēs pret Jonavas un Daugavpils klubiem guva attiecīgi 18 un 15 punktus.

„Alise komandā atgriezās pēc gada pauzes,” saka komandas trenere Inguna Minusa. „Kopā ar studentēm gatavojās un startēja pasaules universiādē. Ieguldītais darbs un sadarbība ar RSU/MVS komandasbiedrenēm dod rezultātu.”

Nacionālajā līgā 1 par labāko tika atzīts SK RTU spēlētājs Jānis Muižnieks.

„Šogad viņa raksturīgākā iezīme ir stabilitāte. Jānis bija Raimonda Vildes vadītajā Latvijas studentu izlasē, kas vasarā startēja universiādē. Tur gan viņš daudz nespēlēja, taču izlasē bija. Jānim ir ļoti laba serve un otrā numura spēlētājam labs bloks.

Oktobra sākumā, nedēļu pirms nacionālās līgas sezonas sākuma viņš dabūja traumu, bet decembrī atkal ir sasniedzis labu sportisko formu. Decembrī viņam padevās divas rezultatīvas spēles mačos pret Daugavpils un Aizkraukles komandām (abos ar 3:1 uzvarēja SK RTU. – LVF Preses dienests). Pret Aizkraukli viņš guva 26 punktus, bet pret Daugavpils komandu – 21 punktu.”

Nacionalajā līgā sievietēm izcēlās SK „Babīte” volejboliste Ieva Tetere. Komanda sešās līgas spēlēs svinēja piecus panākumus, tai skaitā divus pār MSĢ komandu, kura tika uzvarēta arī Latvijas kausa finālā. Arī Latvijas kausa finālā ar 15 gūtajiem punktiem Ieva Tetere bija starp rezultatīvākajām mača dalībniecēm.

"Super, apsveicu Ievu!” priecīgs bija arī komandas treneris Artūrs Tinte. „Nacionālajā līgā labāko spēlētāju izvēlas treneri pēc spēles. Tad sanāk, Ieva pretiniekiem ir neērtākais spēlētājs, ar kuras uzbrukumiem ir grūti tikt galā. Ievai ir labs leciena augstums, un tāpēc var noņemt bumbu augstu virs troses. Arī uzbrukuma virzienus var mainīt, jo galveno virzienu gan es, gan pretinieku treneri jau zina. Manisprāt, galvenā panākuma atslēga ir mīlestība pret volejbolu. Neskatoties uz traumām, mācībām vai darbu, Ieva vienmēr ir gatava palīdzēt komandai. Arī fiziskie treniņi septiņos no rīta nesagādā problēmas! Veselīgu Jauno gadu, un tiekamies laukumā!"

Līgas līdere Talsu komanda decembrī Nacionālajā līgā 2 tika pie divām uzvarām, abām trijos setos – pār Jūrmalas un Jelgavas klubiem. Un par labāko spēlētāju līgā treneri atzina Talsu komandas volejbolistu Rūdolfu Ozoliņu.

„Rūdolfs pie mums spēlē pirmo gadu,” sazvanīts aiz Latvijas robežām, komentāru neatteica Talsu komandas treneris Aivars Pekmanis. „Pirms tam viņš nodarbojās ar futbolu, un es kā treneris saskatīju viņā volejbolista dotības un uzaicināju Talsu komandā. Vasarā Rūdolfs cītīgi trenējās, un tagad sāk izpausties šī darba atdeve. Viņš ir cīnītājs ar gribasspēku un dūšīgi trenējas. Dotības viņam ir – arī tēvs bija labs spēlētājs.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2018-01-17 23:00, pirms gada
No futbola uz voleju... tas ir kaut kas.