Buivida, Kudrjašova un Švāna "Parnu" izcīna Igaunijas kausu volejbolā

Buivida, Kudrjašova un Švāna "Parnu" izcīna Igaunijas kausu volejbolā

"Parnu" volejbolisti
Foto: Tairo Lutter, postimees.ee

3:0

Parnu VK - RTU/Robežsardze

Īsi pirms gadu mijas, 29. decembra vakarā Igaunijā aizvadīta šīs valsts kausa izcīņa volejbolā. Turnīra finālā trīs Latvijas volejbolistu Edvarta Buivida, Aleksandra Kudrjašova un Toma Švāna pārstāvētā “Parnu” komanda piecu setu cīņā apspēlēja Tallinas “Selver” – 3:2.

Mačs ritēja kā pa kalniem. Bijušā Igaunijas vīriešu volejbola izlases trenera Avo Kēla vadītā “Parnu” komanda zaudēja cīņas pirmo setu (20:25), taču prata uzvarēt nākamos divus ar vienādu rezultātu 25:21. Kā vēlāk izrādījās, tad ceturtais nebūs pēdējais sets šajā cīņā. “Selver” prata uzvarēt (25:22) to un panāca piekto, kurā gan atkal pārāka bija Latvijas trio pārstāvētā Pērnavas vienība – 15:12.

Latvijas volejbolisti arī bija vieni no galvenajiem “Parnu” komandas vilcējiem. Buivids, kurš uzbruka ar ļoti labu procentu (51,5%), visā spēlē pamanījās iekrāt 19 punktus. Kudrjašovs un Švāns tikmēr guva attiecīgi 12 un 11 punktus.

Jāatgādina, ka “Parnu” un “Selver” komandas Baltijas līgas turnīra tabulā (pēc pirmā regulārā čempionāta apļa) ierindojas otrajā un trešajā vietā, bet līdere ir cita igauņu “brigāde” Tartu “Bigbank”. Baltijas līgas regulārā čempionāta karuselis turpinās griezties 14. janvārī.

Izmantotie resursi:
Eesti Võrkpalli Liit

Tev jābūt autorizētam,