Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

"Jēkabpils Lūši" jau gatavojas

"Jēkabpils Lūši" jau gatavojas

Otro sezonu Baltijas līgā komanda atzīmēja ar Latvijas kausa izcīnīšanu.
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Volejbols starpsezonā

Jūlija vidū gatavošanos nākamajai sezonai uzsākuši "Jēkabpils Lūšu" volejbolisti. Pagaidām tiek krāta fiziskā izturība sezonai. Leģionāru šosezon nav, bet papildinājums ir piesaistīts.

Ar divu nedēļu ilgiem fiziskās sagatavošanās treniņiem sezonu uzsākuši Jēkabpils Lūši. Pēc tam nedēļa atpūtas, un tad gatavošanās līdz pat spēļu sezonas sākumam. Komandas pamatsastāvs ir pilnībā nokomplektēts. Apmēram pirms mēneša vēlmi iesaistīties komandā pauda iepriekšējā sezonā DU rindās spēlējušais Ēriks Voroņko, bet pirms pusmēneša – arī bijušais Ozolnieki/Poliurs spēlētājs Armands Āboliņš.

Tāpat ierindā ir visi Jēkabpils volejbola sistēmā izaudzinātie – Pāvels Jemeļjanovs, Edvīns Skrūders, Zigurds Adamovičs, Dāvis Melnis, Vladislavs Blumbergs, Vadims Koreniks un Reinis Prīdāns. Bija piedāvājumi no ārvalstu klubiem, taču neviens spēlētājs komandu nepameta. Pārējie komandas dalībnieki būs talantīgi jaunieši.

„Ir mums iestrādnes ar U-17 un U-19 vecuma puišiem. Esam uzrunājuši trīs Gunta Atara vadītās Latvijas kadetu izlases dalībniekus no Kokneses sporta skolas,” stāsta kluba prezidents Māris Trušelis. „Viņu spēles prasme jau ļauj iesaistīt viņus komandā. Esam uzrunājuši vēl pāris jaunos spēlētājus, bet 2005. gads mums pašiem ir labs. Pagājušajā sezonā šā vecuma Latvijas čempionātā piedalījās pat divas komandas pa 10 spēlētājiem katrā, vienai uzvarot, bet otrai izcīnot trešo vietu. Protams, jaunie lielākoties spēlēs mūsu otrajā komandā Jēkabpils Juniors Nacionālajā līgā (vēl nav skaidrs, vai tā būs 1. vai 2. līga).

Ārzemnieku šogad nebūs. Pagājušosezon vietējā tirgū tādu mums vajadzīgu spēlētāju nebija, bet ņemt nost kādai komandai spēlētājus negribējām. Joprojām komandas galvenais treneris būs Mārcis Obrumans, bet komandas kapteinis – jēkabpilietis Rihards Puķītis.”

Pēc 11. vietas debijas sezonā un 7. vietas pagājušosezon Baltijas līgā šogad gribas kāpt augstāk, bet aiznākamsezon nav izslēgta kluba līdzdalība kādā no Eiropas kausiem.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2017-07-30 13:29, pirms 10 mēnešiem
Pēc futbola komandas izslēgšanas un neskaidrības ar basketbola blici, volejbols varētu būt vietējā sporta Topā 17/18 sezonā.

Tev jābūt autorizētam,