Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas U-20 izlases volejbolistiem pļaujas laiks Polijā

Latvijas U-20 izlases volejbolistiem pļaujas laiks Polijā
Ar Kristapu Plataču (17.) Latvijas juniori tika līdz Žirardovai. Kā būs bez viņa?
Foto: www.cev.lu

Uz Eiropas U-20 čempionāta kvalifikācijas 3. kārtas sacensībām devusies Ģirta Mārtiņsona vadītā Latvijas U-20 puišu izlase. Tikai uzvarētājs četru komandu turnīrā iegūs ceļazīmi uz finālturnīru.

Pēc labi padarīta darba divās treniņnometnēs Murjāņos un Cēsīs, kā arī divām pārbaudes spēlēm ar Somijas izlasi, kura jau iekļuvusi finālturnīrā, Latvijas valstsvienība šorīt devās uz Polijas pilsētu Žirardovu, kur spēļu secībā no piektdienas līdz svētdienai tiksies ar Spāniju, Poliju un Izraēlu. Diemžēl izlase nebūs savā spēcīgākajā sastāvā, jo korekcijas sastāvā ieviesa veselība...

„Kristaps Platačs tomēr nebrauks,” nožēlu par viena no potenciālajiem komandas līderiem palikšanu mājās savainojuma dēļ pauž izlases galvenais treneris Ģirts Mārtiņsons. „Tiklīdz slodze palielinājās, veselības problēmas saasinājās. Viņa vietā brauks Mikus Podkalns. Viņš bija Melnkalnē un bija viens no tiem, kas palīdzēja izcīnīt vietu 3. kārtas turnīrā.”

Protams, mērķis Polijā būs kvalificēties finālturnīram, jo pārējām vietām šoreiz nav nozīmes. „Braucam uzvarēt. Saprotam, ka tas būs ļoti grūti, bet bez šāda mērķa braukt nebūtu jēgas. Neesam labākajā sastāvā, taču esam labi pastrādājuši, lai sasniegtu šo mērķi. Protams, pirmajā spēlē būs liels atbildības slogs. Ticu, ka puiši tiks ar to galā un mums izdosies labs starta uzrāviens. Esam izveidojuši labu kolektīvu, un esam panākuši labu sadarbību komandas spēlē. Atbildības slogs būs arī citām komandām, poļiem kā mājiniekiem droši vien dubultā. Daudz kas būs atkarīgs no pirmās spēles.”

Galvenajam trenerim Ģirtam Mārtiņsonam palīdzēs Aldis Jaundžeikars (sagatavošanās posmā palīdzēja arī Agris Leitis), fizioterapeits Artūrs Tinte un statistiķis Aivis Kokins, kurš ir pirmais Latvijā (Jēkabpilī) izskolotais statistiķis, kurš apguvis darbu ar „Data Volley” datu apstrādes programmu.

Spēļu kalendārs

29. jūnijs

17:00# Latvija – Spānija

20:00 Polija – Izraēla

30. jūnijs

17:00 Spānija – Izraēla

20:00 Polija – Latvija

1. jūlijs

17:00 Izraēla – Latvija

20:00 Polija – Spānija

# Latvijas laiks

 

Izlases sastāvs

Numurs

Vārds, Uzvārds

Pozīcija – Sporta skola

3.

Zigmārs Keišs

Universāls – MSĢ/Daugavpils BJSS

4.

Artūrs Alberts Krams

Libero – MSĢ/Cēsu pilsētas sporta skola

5.

Rihards Lazdiņš

Universāls – MSĢ/Cēsu pilsētas sporta skola

6.

Roberts Kļaviņš

Universāls – MSĢ/Rīgas Volejbola skola

7.

Jānis Jansons

Cēlājs – MSĢ/Kuldīgas novada sporta skola

8.

Renārs Pauls Jansons

1. temps – Rīgas Volejbola skola

10.

Kristers Niks Ērglis

Cēlājs – Rīgas Volejbola skola

11.

Mikus Podkalns

1. temps – MSĢ/Talsu novada sporta skola

13.

Oļegs Klopovs

1. temps – Daugavpils BJSS

14.

Patriks Pinka

Universāls – MSĢ/Cēsu pilsētas sporta skola

15.

Vladislavs Blumbergs

1. temps – Jēkabpils sporta skola

16.

Jānis Medenis

Universāls – Rīgas Volejbola skola

Izmantotie resursi:

www.volejbols.lv