Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Ar atkārtotu mēģinājumu apstiprināta Volejbola federācijas attīstības stratēģija

Ar atkārtotu mēģinājumu apstiprināta Volejbola federācijas attīstības stratēģija
Edgars Zaiženijs
Publicitātes foto

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) atkārtotajā biedru kopsapulcē piektdien apstiprināta federācijas attīstības stratēģija, aģentūru LETA informēja LVF ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs.

Šī bija otrā kopsapulce divu nedēļu laikā, jo uz pirmo kopā sanākšanu, kas notika 12.aprīlī, neieradās biedru kvorums. "Šoreiz bija kvorums, jo ieradās 37 biedri," sacīja Zaiženijs. Pirms divām nedēļām no 69 LVF biedriem uz kopsapulci bija ieradušies 32, bet kvorumam bija nepieciešami 35 dalībnieki.

Kopsapulcē tika izskatīti divi jautājumi, par LVF valdes locekli ieceļot valsts čempionvienības Jēkabpils "Lūši" prezidentu Māri Trušeli, kā arī apstiprinot papildināto "Volejbola attīstības stratēģiju 2018. - 2021.gadam".

"Iepriekš biedriem vairākas reizes stratēģija bija sūtīta, tagad kopā izgājām tai cauri, un stratēģija tika apstiprināta. Protams, bija mazi ieteikumi, ko vēl vajadzētu uzlabot. Lūdzu, lai tiktu uzdoti jautājumi, kuri arī bija, taču stratēģija tika apstiprināta," sacīja Zaiženijs.

Jau vēstīts, ka pērn oktobrī norisinājās LVF ārkārtas kopsapulce, kurā piedalījās 51 biedrs. Tajā bija jābalso par "Volejbola attīstības stratēģiju 2018.-2021.gadam" un izmaiņām statūtos. Federācijas piedāvātie priekšlikumi stratēģijai tika noraidīti, bet balsojums par izmaiņām statūtos nenotika.

LVF jaunu kopsapulci vēlējās sasaukt līdz pērnā gada beigām, bet tas neizdevās. Novembra beigās LVF ģenerālsekretāra amatu atstāja Ainārs Dakša, kura vietā stājies Zaiženijs.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-04-28 13:06, pirms 9 mēnešiem
Lasu un brīnos par Volejbola federāciju, .... būtu smieklīgi, ja nebūtu skumji.
1) kur var iepazīties, izlasīt attīstības stratēģiju?
2) šī raksta vidū basketbola reklāma.
... un lai LVF nemēģina stāstīt, ka viss jau ir OK, tikai tāda nejauša sakritība.