Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas volejbolisti aicina uz "Gadsimta cīņu" pret Igauniju

Latvijas volejbolisti aicina uz "Gadsimta cīņu" pret Igauniju
Latvijas izlase
Foto: LVF

Latvijas Volejbola federācija šodien sāk biļešu tirdzniecību uz 19. augusta Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli "Arēnā Rīga", kur Latvijas vīriešu volejbola izlase stāsies pretī šī gada Eiropas Zelta līgas pirmās vietas ieguvējiem un mūsu kaimiņiem – Igaunijas volejbolistiem.

Latvijas vīriešu izlase pēc iegūtās trešās vietas Eiropas Sudraba līgas turnīrā jauniem spēkiem gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm uzsāks jau 12. jūlijā. Sudraba līgas pusfinālā mūsējie bez lieliem variantiem piekāpās Baltkrievijas valstsvienībai, bet duelī par bronzu izdevās četros setos tikt galā ar Maķedoniju, kas tika pieveikta arī grupu turnīrā.

Latvijas vilki aicina visus savus fanus un atbalstītājus uz "Gadsimta cīņu", kas ar pozitīvām emocijām vilkus priecēs klātienē. Biļetes iespējams iegādāties – https://ej.uz/gadsimta-cina. Sekot līdzi valstsvienības panākumiem varēs arī LTV7 tiešraidē 19. augustā pulksten 19:00.

Latvijas izlases galvenais treneris ir igaunis Avo Kēls, kurš ilgus gadus vadījis tieši savas dzimtenes valstsvienību, un intervijā portālam Sportacentrs.com viņš norādīja, ka pasaulē droši vien nav neviens speciālists, kurš Igaunijas izlasi pazītu labāk nekā viņš.