Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Mārcis Obrumans: ”Tāpat kā Briedis mēs nebijām favorīti”

Mārcis Obrumans: ”Tāpat kā Briedis mēs nebijām favorīti”
Foto: Facebook/Jēkabpils lūši

“Credit24” meistarlīgā volejbolā devīto panākumu pēc kārtas svinēja “Jēkabpils lūši”, savās mājās lielā mērā negaidīti pieveicot Sāremā klubu. Jēkabpiliešu galvenais treneris izcēla servju nozīmi šodienas mačā.

Līdz ar devīto uzvaru līgā pēc kārtas jēkabpilieši pakāpušies uz 3. vietu turnīra tabulā, apsteidzot Taru volejbolistus, kuriem divi punkti mazāk, taču arī spēle rezervē.

“Divos, setos, ko zaudējām, gan pretinieki spēlēja labi, gan arī mēs paši netikām galā ar servju uzņemšanu,” sensāciju komentēja “lūšu” galvenais treneris Mārcis Obrumans. “Labi, Indreks Pulks servēja, taču lielas grūtības mums sagādāja 1. un 11. numurs (attiecīgi – Matejs Hukels un Konstjantins Rjabuha. - LVF Preses dienests), kuri servēja planierus. Kad sakārtojām servju uzņemšanu, spēle bija līdzīga. Lai uzvarētu tāda ranga komandu, jāsakrīt daudziem faktoriem.

Lai tiktu līdz 5. setam, labi uzservēja Armands, bet 5. setā to pašu atkārtoja Vladislavs. Bija 2:6, un Blumbergs teicami uzservēja, ne tikai trīs eisus, bet arī pārējās reizēs ievērojami apgrūtināja igauņiem uzbrukumu. Tieši viņš un Armands šodien izcēlās visvairāk. Varbūt tāpēc, ka Zigurdu pretinieki ļoti uzmanīja.

Jau iepriekš zinājām, ka igauņi nav nekas pārcilvēcisks. Ja tā būtu sērija no vairākām spēlēm, droši vien klātos grūtāk, bet vienā spēlē uzvar tas, kurš tobrīd ir labāks. Mums gan vēl rezerves ir daudz – jāuzlabo kopējā spēle un jāstrādā pie niansītēm.”

Uz jautājumu, vai pēc lielas uzvaras nesekos spēles kvalitātes kritums rīt mačā ar vienu no pastarīšiem TTU, Mārcis atteica, ka “psiholoģiski tā bieži gadās. Puiši noteikti sekos līdzi Maira Brieža cīņai, taču rīt visiem jābūt gataviem spēlei. Redz, mēs šodien nebijām favorīti, bet vinnējām. Arī Mairis nav favorīts, bet kas zina, varbūt arī viņš vinnēs?”

Jēkabpiliešu labākie servētāji šodien bija arī labākie punkti guvēji savā komandā. Ar 22 gūtajiem punktiem savus skatītājus iepricināja Armands Āboliņš, un ar 18 – Vladislavs Blumbergs.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv