Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Artūrs Tinte: "Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas"

Artūrs Tinte: "Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas"

Jau finālā
Foto: www.volejbols.lv

Latvijas čempionāta pusfinālā volejbolā sievietēm otro uzvaru svinēja "SK Babīte". "VK miLATss" bija mainījis spēles zīmējumu, bet tas nelīdzēja.

„Daugavpils šoreiz bija nedaudz mainījusi spēles zīmējumu. Pirmie tempi uzbruka no malas, atsperoties ar vienu kāju, un pusītes uzbruka līnijā, taču otrā tempa spēlētājas mēs nobloķējām. Mellupei vienai pašai bija septiņi bloki,” par panākumu stāsta Babītes kluba treneris Artūrs Tinte, kurš komandu cīņā vadīja, būdams nevesels. „Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas. Tomēr saņēmās un parādīja raksturu. Bijām vienota komanda, un laukumā notiekošajam līdzi juta arī tās, kas tobrīd atradās malā.

Sākumā nebija spēles disciplīnas. Otro setu zaudējām pēc plus pieci. Trešajā setā sākām agresīvāk servēt, un setu izdevās uzvarēt ar 27:25. Arī piektajā setā tāpat kā vakar pēdējā setā ļoti labi uzservējām.”

Izšķirošā trešā spēle par iekļūšanu finālā starp Jelgava/LU un VK miLATss notiks 25. martā Jelgavas NSC, pulksten 16:00.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

Tev jābūt autorizētam,