Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Volejbola federācijas prezidenta amatam izvirzīts Jānis Buks

Andrejs Siliņš

Volejbola federācijas prezidenta amatam izvirzīts Jānis Buks
Jānis Buks. Foto: Mārtiņš Zilgalvis, f64

LETA. Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta amatam ir izvirzīts "Luminor Latvija" valdes loceklis Jānis Buks, kurš, visticamāk, būs vienīgais kandidāts janvārī gaidāmajās LVF vadības vēlēšanās.

LVF prezidenta amatu nolēmis pamest ilggadējais prezidents Atis Sausnītis. Sagaidāms, ka jauns prezidents tiks ievēlēts federācijas ārkārtas kopsapulcē 18.janvārī. Kā zināja stāstīt pašreizējās LVF vadības opozicionārs, biedrības "Es par volejbolu!" (EPV) valdes priekšsēdētājs Kaspars Timermanis, Buku prezidenta amatam izvirzījuši septiņi LVF biedri.

"Mēs kā biedrība pēc LVF uzskatiem neesam biedri, bet Buku izvirzīja septiņi esošie biedri. Buku izvirzīja arī Entuziastu volejbola līga, kurā piedalās gandrīz 90 komandas. Jānāk cilvēkam, kas var vienot dažādus volejbola dzīves spēkus. Buku izvirzījušie biedri pārstāv dažādus reģionus un dažādus volejbola novirzienus. Viņš aktīvi apmeklē LVF biedrus un dodas uz reģioniem," stāstīja Timermanis.

LVF ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs pirmdien portālam Delfi.lv apstiprināja, ka Buks ir vienīgais kandidāts uz amatu. Kandidātu pieteikšana noslēdzās pirmdien vakarā.

Buks strādā bankas "Luminor Latvija" valdē un ir korporatīvo klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs.

LVF prezidenta amatā Sausnītis ir jau trešo termiņu. Pirmo reiz viņš šos pienākumus pildīja no 2004. līdz 2008.gadam, tad LVF vadīja Almers Ludviks, bet amatā Sausnītis atgriezās 2013.gada janvārī.

Izmantotie resursi:
LETA