Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Ingars Ivanovs: "Klubs pēc diviem – trim gadiem grib spēlēt Eiropas kausos"

Ingars Ivanovs: "Klubs pēc diviem – trim gadiem grib spēlēt Eiropas kausos"

Foto: Romāns Kokšarovs

Par spēlēšanu Aigara Birzuļa trenētajā Somijas klubā "Karelian Hurmos" vienojies arī Latvijas izlases libero Ingars Ivanovs.

Sportacentrs.com jau ziņoja, ka Joensū klubam Karelian Hurmos pievienojies kluba RTU/Robežsardze un Latvijas izlases libero spēlētājs Ingars Ivanovs. Līgums uz vienu gadu parakstīts svētdien.

“Sākumā klubu meklēju pats, jo gribējās uzspēlēt ārzemēs ne tikai izlases rindās,” saka tikko Saulkrastu kokteiļa finālā kopā ar Jāni Šmēdiņu iekļuvušais Ingars Ivanovs. “Pēc tam uzrakstīja Jānis Vāvers, kurš pats tajā klubā ir spēlējis. Viņš pastāstīja, ka klubam nākotnē ir augsti mērķi, un šogad ir plānots vinnēt 1. līgā, lai pārspēlēs ar augstākās līgas vājāko komandu iekļūtu Somijas spēcīgākajā līgā. Klubam ir lielas ambīcijas, jo vēl pēc gada vai diviem viņi jau grib spēlēt Eiropas kausos.”

Kaķi maisā somi nav pirkuši. Visi trīs latvieši vispirms jūnija sākumā brauca atrādīties. Kluba saimniekus viss apmierināja, un pēc kāda laika viņi Ingaram piedāvāja līgumu.

“Uzreiz gan neparakstīju,” saka spēlētājs. “Tomēr piedāvājums bija labākais, kas man šovasar bija, uz vietas viss apmierināja – vieta laba, apstākļi teicami, līguma nosacījumi arī labāki nekā Latvijā. Turklāt Joensū ir tikai 40 kilometrus no Helsinkiem.”

Līgums parakstīts uz vienu sezonu, kaut somi piedāvājuši uzreiz uz divām, kaut 1+1. Puses mutiski vienojušās, ka pēc sezonas sēžas pie sarunu galda un runā par turpmāko.

“Vismaz man būs tikai spēlēšana, tā kā būšu profesionālis, un jāpiestrādā nebūs,” par kluba mērķiem liecina arī profesionālā attieksme. “Līgumā ierakstīts, ka klubā jābūt 1. septembrī, bet par to vēl vienosimies, jo klubs sāk darbu jūlija beigās – augusta sākumā. Un varbūt uz Somiju došos agrāk.”

Jau agrāk ar Somijas pēc spēka otrās līgas komandu vienojies galvenais treneris Aigars Birzulis un Latvijas izlases otrā tempa uzbrucējs Aivars Petruševics.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

Tev jābūt autorizētam,