RTU/"Robežsardze" finālsēriju sāk ar sauso uzvaru

RTU/"Robežsardze" finālsēriju sāk ar sauso uzvaru

RTU/"Robežsardze"
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas volejbola čempionāta finālsēriju ar uzvaru sāka RTU/’Robežsardze” komanda, kas otrdien pirmajā spēlē savā laukumā ar 3-0 (25:23, 25:23, 25:22) pieveica "Poliurs/Ozolnieki" vienību. Raimonda Vildes trenētie rīdzinieki sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0. Sērijas nākamā spēle notiks sestdien Ozolniekos.

Finālsērijas debijas spēles pirmo setu komandas aizvadīja nestabili, ar kritumiem un kāpumiem. Rezultāts pēc abpusējam kļūdām pieauga līdzīgi un tikai pirms tehniskā pārtraukuma „Poliurs/Ozolnieki” izvirzījās vadībā (6:8). Pārtraukumā pareizos vārdus izdevās atrast RTU/”Robežsardzes” galvenajam trenerim Raimondam Vildem un laukuma saimniekiem izdevās sakārtot spēli aizsardzībā, paceļot vairākas sarežģītas bumbas un pēc vairākiem uzbrukumiem panākt jau 13:11 sev par labu. Taču tad rīdziniekiem sākusies melnā josla, jo Ozolnieku vienība sakrāja septiņus punktus pēc kārtas, panākot šķietami drošu pārsvaru – 13:18. Rīdzinieki nepadevās un, spēlējot pacietīgi un stabili, pakāpeniski likvidēja deficītu, vispirms panākot 20:22, bet pēc Armanda Āboliņa kļūdas uzbrukumā jau neizšķirts 22:22. Seta galotne piederēja RTU/”Robežsardzei”, kas guva trīs punktus pēc kārtas, uzvarot ar 25:23.

Otrā seta sākums scenārija ziņā atgādināja pirmā cēliena beigas, jo mājiniekiem piederēja iniciatīva, bet viesi bieži kļūdījās, kas sekmēja rīdzinieku pārsvaru (4:2, 8:5, 10:7). Ozīši spēja sakārtot servju uzņemšanu un pēc veiksmīgajiem uzbrukumiem spēja pietuvoties līdz viena punkta attālumam, līdz beidzot panāca līdzsvaru (14:14, 17:17). Tad vairākus veiksmīgus uzbrukumus organizēja viesi, pateicoties veiksmīgajai darbībai blokā un Raimonda Vilmaņa individuālajai meistarībai atsevišķās epizodēs izvirzījās vadībā (17:19). Rīdzinieki ātri panāca izlīdzinājumu un seta liktenis izšķīrās spraigā un nervozā galotnē. Pie rezultāta 23:23 kausus RTU/”Robežsardzes” pusē nosvēra Gatis Garklāvs, vispirms izvirzot savu komandu vadībā, bet tad ar eisu pieliekot setam punktu – 25:23 un 2-0.

Trešajā setā cīņa turpinājās pēc rīdzinieku diktētā scenārija. RTU/”Robežsardze” veiksmīgi bloķēja ozīšu uzbrukumus, veiksmīgi uzbrūkot paši, panākot 5:3, 7:5, 10:8. Ozolnieku vienība, atrodoties bezdibeņa malā, centās pretoties, vairākas reizes panākot izlīdzinājumu, taču kopumā viesi izskatījās apjukuši un rīdzinieki, iegūstot trīs punktu pārsvaru un noturēja līdz seta beigām – 25:22 un visā spēlē 3-0.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Gatis Garklāvs, 12 punktus izcīnīja Andrejs Zavorotnijs. Zaudētājiem 12 punktus guva Haralds Regža, par vienu punktu mazāk - Armands Āboliņš.

Sērijā līdz trim uzvarām RTU/”Robežsardze” izvirzījās vadībā ar 1-0. Nākamā spēle notiks sestdien Ozolniekos.

Latvijas čempionāts vīriešiem.

Fināls

DuelisRezultātsSērijā
RTU/Robežsardze – Poliurs/Ozolnieki3-0 (25:23; 25:23; 25:22)1-0

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

  +1 [+] [-]

, 2017-04-18 22:54, pirms gada
Tā Lāse ir kaut kāds lāsts visiem.
Psiholoģiski visi nodreb, nez kapēc.
Nekā no viņiem tur nav. Atņemet Zavarotniju vai Garklāvu un spēkotos par bronzu.
Ožiem sliktākā spēle garām. Līdz ar ko vēl var paņemt tituli.

     [+] [-]

, 2017-04-19 07:06, pirms gada
sasperjods-k rakstīja: Tā Lāse ir kaut kāds lāsts visiem.
Psiholoģiski visi nodreb, nez kapēc.
Nekā no viņiem tur nav. Atņemet Zavarotniju vai Garklāvu un spēkotos par bronzu.
Ožiem sliktākā spēle garām. Līdz ar ko vēl var paņemt tituli.
Arī ar Garklāvu un Zavorotniju Lāse, vērtējot tīri pēc uzvārdiem un pēdējos mēnešos rādītā snieguma, ne ar ko nav labāka. Bet rezultāts ir 3:0!

     [+] [-]

, 2017-04-19 08:55, pirms gada
Bildi pat nevarat ielikt no spēles, bet vecu no arhīva!

Tev jābūt autorizētam,