Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Ar īpašo Latvijas vilku fanu kreklu mugurā

Ar īpašo Latvijas vilku fanu kreklu mugurā
Tieši tādi paši krekli, kādos iesildās Latvijas izlase, tagad ir pieejami arī līdzjutējiem
Foto: "Sportland"

Šopavasar dzimušais vilku tēls Latvijas volejbola izlasē materializējies gaumīgos līdzjutēju kreklos. No šodienas tos var iegādāties tirdzniecības parkā "Alfa".

Gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm augusta vidū uzsākuši Latvijas vilki – vīriešu volejbola izlase igauņu speciālista Avo Kēla vadībā. Sagaidīts arī galvenais vilks – Francijas čempions – Hermans Egleskalns, un šajās dienās tiks izvēlēts Akela – valstsvienības kapteinis. Pagaidām vilki medī fizisko sagatavotību un pa retam kādu bumbu, taču augusta sākumā tiks rīkotas mācību medības Portugālē un tepat, Rīgā, kur tiek gatavota silta uzņemšana zviedriem. Tas būs ģenerālmēģinājums “gadsimta spēlei” ar Igaunijas izlasi.

Jau pavasarī – pirms Eiropas Sudraba līgas turnīra – Rīgas 2. vidusskolā skolēniem tika atrādīta vilku garderobe – spēļu krekli. Tagad tādus iespējams iegādāties arī līdzjutējiem, pagaidām – tirdzniecības parka “Alfa” “Sportland” veikalā, taču pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra svarīgākās spēles ar Igauniju 19. augustā Rīgā tos varēs nopirkt arī “Arēnā Rīga”.

Nav izmērāms, cik vilku tēls palīdzēja Latvijas izlasei pavasara beigās un vasaras sākumā Eiropas Sudraba līgā nokļūt līdz 3. vietai, taču Latvijas izlases volejbolisti šajā ādā jūtas komfortabli, par ko liecina šā gada rezultāti. Turklāt ādu – “Sportland” lolojumu – vilku kreklu līdzjutējiem – mierīgi var likt blakus Sanhosē “Sharks” zobiem un Latvijas hokeja izlases fanu krekliem. Ejot uz spēli, nav jādomā, ko vilkt mugurā – uzvelc vilku kreklu un laidies atbalstīt savu komandu! Vai brauc ar laivām. Vai cep desas.

“Ideja par Latvijas vilkiem ir atzīstama,” pārmaiņas atzinīgi vērtē Latvijas volejbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs. “Vilki ir kopības un vienotības simbols, un sporta spēlē panākumus svin kolektīvs, kurā ir viens par visiem un visi par vienu – katram tā dalībniekam ir skaidrs uzdevums un loma. Vilki asociējas ar neatlaidību un panākumiem. Pavasarī nolēmām radīti vilku formas arī volejbola līdzjutējiem – kreklus kā kopības simbolu. Tos var iegādāties arī citu sporta veidu līdzjutēji un no sporta tālākesoši cilvēki, taču galvenokārt tie ir domāti volejbolam. Cerams, ka tajos 19. augustā nāks atbalstīt Latvijas izlasi arī uz “Arēnu Rīga”, jo igauņu zilimelnibaltajām krāsām ir jāliek pretī mūsējās – sarkanbaltisarkanās.”

Atbalstīt savu valstsvienību "gadsimta mačā" uz Rīgu brauks apmēram trīs tūkstoši igauņu. Savās krāsās. Tā būs raksturu cīņa – Latvija pret Igauniju laukumā un Latvija pret Igauniju tribīnēs. Laukumā atbalsts noderēs – gan audio, tāds kā bokserim Mairim Briedim cīņā ar ukraini Oleksandru Usiku, gan "video" – būs taču gaišs! Un spēlētāji gan dzird, kas notiek laukumā, gan redz, kādās krāsās ir tribīnes. Sarkanbaltsarkanā ir vilku krāsa!

Esi vilks? Gaudo līdzi!

Izmantotie resursi:
volejbols.lv