Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

EEVZA čempionāts sākts ar uzvarētu setu

Andreja Odinokova vadītā Latvijas meiteņu izlase Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu Maskavā sākusi ar zaudējumu Baltkrievijai – 1:3 (20, -12, -14, -8).

Turnīra sākums Latvijas jaunietēm pret Eiropas čempionāta ceturto spēcīgāko komandu Baltkrieviju padevās lielisks. Lieliska spēle, nekādu cerību pretiniecēm, un panākums pirmajā setā ar 25:20. Turpinājumā krietni spēcīgāk nospēlēja Baltkrievija, kas atrada papildu resursus savas spēles uzlabošanai.

“1. setā spēlējām fantastiski labi,” sazvanīts Maskavā, apmierināts ar meiteņu veikumu bija vienības vecākais treneris Andrejs Odinokovs. “Pēc spēles Krievijas komandas, kas Eiropas meistarsacīkstēs baltkrievietēm grupas turnīrā piekāpās, pārstāvji teica – tobrīd domājuši, ka arī pret Latviju nebūs viegli.

2. setā apmēram līdz vidum spēle ritējusi līdzīgi, bet tad baltkrievietes sāka riskēt ar servēm, kas kļuva arvien “indīgākas”. Uzņemšanā bijām par švaku, un, lai arī laukumā tīri eisi nebija bieži, uzbrukumā visu laiku vajadzēja cīnīties ar augstu divu spēlētāju bloku. Līdz grīdai bumbu dabūt nevarējām, Baltkrievija labi spēlēja aizsardzībā un tika pie papildu uzbrukumiem. Kopumā spēle patika. Patika, kā meitenes nospēlēja. Komanda progresē spēlēs pret spēcīgām pretiniecēm. Protams, bija arī savas kļūdas.

Rīt pret Krieviju viegli nebūs. Tikko ar meitenēm izrunājām Baltkrievijas maču un mēģinājām spārnot nākamajām cīņām, lai deguni nenokaras uz leju. Meitenes grib spēlēt. Viņām arī patika 1. sets, un viņas laukumā jutās ērti. Bija 18:14 vadība, un baltkrievietes nezināja, ko darīt.”

Vakara spēlē Krievijas izlase ar 3:0 (16, 10, 17) apspēlēja Igauniju.

Latvijas spēļu kalendārs:
14. decembris
Latvija – Baltkrievija 1:3 (20, -12, -14, -8)
15. decembris
17:00 Latvija – Krievija
16. decembris
14:00 Latvija – Igaunija
# Latvijas laiks

Izmantotie resursi:
volejbols.lv