Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Inguna Minusa: "Ar servēm meitenes izsita no ierindas 16. numuru"

Dainis Āzens
Dainis Āzens

Inguna Minusa: "Ar servēm meitenes izsita no ierindas 16. numuru"
Foto: www.cev.lu

Latvijas sieviešu izlase volejbolā Jelgavā aizvadīja acīm tīkamu spēli pret Spāniju, iepriecinot arī komandas galveno treneri Ingunu Minusu.

Pirmajos divos setos īsti nevarēja pateikt, kurā laukuma pusē spēlē favorītes. Protams, pieredze spānietēm palīdzēja uzvarēt visus trīs setus. Tomēr pat trešajā setā, kad uz katru latviešu gūto punktu spānietes atbildēja ar diviem, laukumā bija cīņasspējīgs kolektīvs, kas nenolaida rokas un nenokāra degunus, atgādinot gan šī pavasara Latvijas hokeja izlases modeli, gan to Latvijas basketbola izlasi, kas pirms septiņiem gadiem Eiropas čempionāta finālturnīrā Lietuvā cieta piecus zaudējumus piecās spēlēs, taču nopelnīja līdzjutēju mīlestību ar attieksmi laukumā.

“Par to, kas izdevās, vairāk var runāt pirmajos divos setos,” spēli analizēja Latvijas izlases galvenā trenere Inguna Minusa. “Šodien saņēmām pēdējos Spānijas – Portugāles pārbaudes spēļu ierakstus un pēc pusdienām ar Sašu (Aleksandru Tihovsku. - LVF Preses dienests) analizējām, kāds būs Spānijas izlases sākuma sešinieks. Iznāk, ka uzminējām, un ar servēm meitenes izsita no ierindas 16. numuru (Mariju Seguru. - LVF Preses dienests), ko spāņu treneris bija spiests nomainīt ar 17. numuru (Anu Eskamilju. - LVF Preses dienests). Ar labu servi pirmajos divos setos likām spānietēm vienkāršot uzbrukumus, virzot to uz tīkla malām. Arī bloks bija vietā. Vēl, protams, gribētos lielāku jaudu uzbrukumā, taču šī spēle man patika.

3. setā pretinieces pastiprināja servi, pirms tam daudz kļūdoties šajā spēles elementā. Mēs savukārt vēl neesam tik pieredzējušas, lai ar maksimālu uzmanību un atdevi aizvadītu visu spēli. Kopumā esmu apmierināta, ka pirmajos divos spēles setos meitenes pilnībā izpildīja spēles uzdevumus servē, blokā un sakārtotā aizsardzībā.”

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija

     [+] [-]

, 2018-08-16 08:14, pirms 9 mēnešiem
Nu nekā jau nebija!!!!